Satılık Tekneler

Intrepid 400 Cuddy
27.10.2016 Intrepid 400 Cuddy Sportif balıkçılık performansında çıtayı bir seviye daha yukarıya taşıyan Intrepid, yeni 40 feet modeli 400 Cuddy ile karşımızda.

Intrepid 400 Cuddy

Lüks bir performanslı gezi teknesi olan 400 Cuddy, iç mekanında da sunduğu lüks düzen ve donanımlarla piyasada adından söz ettiriyor. Alt güvertesinde ayrılmış master kamara bölümü, queen size yatak ve lumbozlarla boyutlarının çok ötesinde bir konfor sunuyor. Ayrılmış banyo bölümüne ek olarak, baş altında büyük çift kişilik yatağa çevrilebilen ayrı bir kamarası daha var. 

Intrepid 400 Cuddy2

Her Intrepid modelinde olduğu gibi en gelişmiş tasarım, teknoloji ve üretim tekniklerinin uygulandığı 400 Cuddy modeli; konforlu ve kuru seyir özelliğini yüksek performansla birleştiriyor. Tüm bu nitelikler bir araya geldiğinde Intrepid 400 Cuddy’nin, şu anda suda olan en yenilikçi teknelerin arasında gösterilmesi normal karşılanmalı.

Intrepid 400 Cuddy3 Intrepid 400 Cuddy4
Intrepid 400 Cuddy5 Intrepid 400 Cuddy6

Intrepid 400 Cuddy; balıkçılık, dalış veya diğer su sporları aksiyonları için bire bir tasarlanmış. Her türlü donanıma sahip olarak alınabilen 400 Cuddy, gövdesindeki dalış kapısı, yüzme merdiveni kolayca tutunulabilen vardavelalarıyla, eğlenceyi son derece kolay bir formda yaşatmayı garanti ediyor. Sportif balıkçılığı ciddiye alan kullanıcıları için standart olarak sunulan olta tutucuları, saklama tankları, ekipman kutuları ve yıkama sistemi; 400 Cuddy’i bu alanda adeta bir öncü yapıyor. Intrepid, 400 Cuddy’i tüm bunların ötesinde kişisel zevk ve konforunuza göre özelleştirme imkanı da sunuyor.Intrepid 400 Cuddy’nin daha dinamizm ve performans odaklı, muazzam boş alanlar sunan bir diğer versiyonu da 400 Center Console. 5 feet’den fazla baş tarafta alanlar sunan Center Console, aerodinamik üst yapısı ve mükemmel görüş açısıyla fark yaratıyor.

Intrepid tekneleri Türkiye'de UTL Skiper firması tarafından satışa sunulmaktadır.

Intrepid 400 Cuddy satış ilanına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ
 
UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.