Satılık Tekneler

INTERNATIONAL BODRUM YACHT SHOW 2012
28.08.2012

Doğu Akdeniz’in denizde ve karada düzenlenen en büyük yatçılık fuarı olan Bodrum Yacht Show 2012, Türkiye ve dünyada, sektörün önde gelen isimlerini 32 yıldır çatısı altında bir araya getirmeye devam ediyor. Bodrum Yacht Show 2012, bu özelliği ile kapalı alanlarda teşhir edilemeyecek büyüklükteki yelkenli ve motor yatların sergilenmesine olanak sağlıyor.

Dünya çapındaki en büyük firmaları ziyaretçileri ile buluşturan Bodrum Yacht Show, bu ayrıcalığı ile uluslararası bir boyut kazanmıştır. Sektörünün Türkiye’de, İstanbul dışında denizde gerçekleştirilen ilk uluslararası fuarı olma özelliğini elinde bulunduran Bodrum Yacht Show, Bodrum D-Marin Turgutreis Marina’da,  başarılı geçmişi ile sahip olduğu ayrıcalıklı katılımcı ve ziyaretçi portföyü sayesinde, sektör adına büyük bir iletişim ve pazarlama platformu oluşturmaya devam ediyor.

Geniş bir yelpazeye sahip olan Bodrum Yacht Show’da dünyaca ünlü markaların yanı sıra üreticiler ve yerel girişimciler de yer alıyor. Yatlar, sürat tekneleri, şişme botlar, motorlar, yatçılık ekipmanları, su sporları araçları, deniz tekstili, deniz dekorasyon ürünleri, hizmet ve servislerin sergilendiği Bodrum Yacht Show 2012 29 Ağustos 2 Eylül tarihlerinde Bodrum D-Marin Turgut Reis Marina’da kapılarını ziyaretçileri için açık tutuyorYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.