Satılık Tekneler

Intermarine 62'nin lansmanı yapıldı
28.12.2015 Intermarine 62'nin lansmanı yapıldı
Brezilyalı tasarımcı Luiz De Basto imzasını taşıyan, devrimci yeniliklerle donatılmış Intermarine 62 motoryatının detaylarının anlatıldığı tanıtımı yapıldı.Brezilyalı başarılı motoryat üreticisi Intermarine, yeni ürünleri olan devrimci yeniliklerdeki
Intermarine 62 için, firmanın São Paulo’daki fabrikasının bahçesinde bir parti düzenledi. Güney Amerika’nın en prestijli motoryatlarını üreten Intermarine'in fabrika bahçesinde düzenlenen akşam yemeğine, Intermarine Yönetim Kurulu Başkanı Roberta Campo Grande ev sahipliği yaptı.

Intermarine 62-lansman

2015 yılının son günlerinde düzenlenen parti ile meraklıların karşısına çıkan yeni Intermarine 62, serisinin üçüncü versiyonu olarak tanıtıldı. Yeni nesil motoryatın özellikle kıç bölümündeki yüzme platformu, bu boyuttaki bir motoryatta alışık olmadığımız büyüklükte bir alan sunuyor. Özellikle yat keyfini sürerken denize de girmeyi düşünenler için, aşık olacakları bir motoryat Intermarine 62.

Intermarine 62

1973 yılından bu yana faaliyette olan Brezilyanın lider tersanesi Intermarine, bugüne kadar binlerce motoryat üretti ve sattı. Kırk yılı aşkın süredir motoryat ve süperyat üreten Intermarine tersanesinin ürettiği en büyük yat,Intermarine 95. Tersanenin hedefi ise dünyanın en mükemmel yatlarını üretmek. Bu hedefe ulaşabilmek için kusursuz tasarımlı, yüksek performanslı, zarif, mükemmel ve verimli rakipsiz motoryatlar üretmek için çalışıyorlar.

Intermarine 62-2

Intermarine tersanesinin yaklaşık 50 bin metre kare büyüklüğündeki fabrikasının test havuzları ve imalatının da sürdüğü alanında, Roberta Campo Grande’nin tanıtımını yaptığı yeni model Intermarine 62 lansmanı için; motoryatın tasarımcısı olan denizcilik dünyanın en ünlü tasarımcılarından Luiz De Basto, prestijli resepsiyon için yaşadığı Miami’den özel olarak geldi.

Intermarine 62-3

Intermarine 62 lansmanında yeni motoryat için kullanılan slogan, ''daha önce yaşanmamış deniz keyfini yaşayacaksınız'' oldu. Evet, bu misyon ile yeni Intermarine 62 tasarlanmaya başlamış. Dış mekanlarındaki mükemmellik ve zerafetin etkileyiciliği kadar, iç mekanlarındaki benzersiz genişliği meraklıları mest etti. Kendisinden çok daha büyük yatların özelliklerini taşıyan yeni Intermarine 62, şaşırtıcı bir de yüzme platformuna sahip. Sektörde öncü olacağı bu yaratıcı ve çok kullanışlı tasarımı, gelecekte pek çok yeni motoryatta görebiliriz. 

Intermarine 62-4

Intermarine 62 iki farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak. İki adet 1.200HP gücündeki motor ile yat maksimum 34 knot hıza ulaşabilirken, seyir hızı olarak 28 knot veriliyor. Bir diğer motor seçeneği ise, yine 1.200 HP gücündeki MAN iki adet motor. Bu seçenekte ise, motoryat maksimum 35 knot hıza çıkabilirken seyir hızı ise 29 knot olacak.

www.intermarine.com.br


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder