Satılık Tekneler

Intermarine 48 Offshore
07.11.2013 Intermarine 48 Offshore

Intermarine 48 Offshore

Brezilya'nın önde gelen üreticilerinden Intermarine, hıza odaklı yeni modeli 48 Offshore ile, sürat-gezi sınıfına tekrardan girmeye hazırlanıyor. Şık hatlar, lüks görünüm ve yüksek sürati alıcısına bir arada sunacak olan 48 Offshore, 14 metreden fazla boy uzunluğuna sahip. Uzun boyu sayesinde 12 kişi kapasitesi olan sürat teknesi, sınıfının diğer modellerine, uzun boyu sayesinde fark atıyor. Intermarine'in kendi tasarımcılarının ortaya çıkardığı, günlük kullanım amaçlı sürat teknesi; iç kısmındaki kamara sayesinde iki kişinin gece konaklamasına olanak sağlıyor.

Intermarine 48 Offshore

Agresif bir yapıda olan 48 Offshore, baş üstünde döşeli orijinal tik zemin ve baş altındaki kamaranın aydınlanmasını sağlayan camlarıyla lüks ve şık bir hava taşıyor.

Kokpitinde dört kişilik koltuklar, katlanır masa ve bar bulunuyor. Dümen karşısında ise iki koltuk yer alıyor. İskele taraftaki merdiven şeklindeki kapı, baş tarafa geçişi sağlıyor. Dümenin arkasındaki sürgülü kapı ise salon, kabin ve tuvaletin olduğu alt güverteye açılıyor.

Intermarine 48 Offshore

48 Offshore'un alt güvertesinde; ilki karşılıklı iki kanepe olan salon, ikincisi ise iskele tarafta bir kanepe, sancak tarafta da mutfak olan iki ayrı seçenek mevcut.

Birincil amacı sürat olan 48 Offshore sürat teknesinin etkileyici gücü, sahip olduğu çift 725 beygirlik Volvo motorlardan geliyor. Seyir sürati 45 knot olarak verilirken, teknenin ulaşabileceği maksimum sürat 56 knot.

Intermarine 48 Offshore

Teknik detayları:

LOA - 14.47 m (47.4ft)

Beam - 3.13 m

Draft - 0.80 m

Displacement - 9 t unloaded, 11.5 t loaded

Fuel Capacity - 800 l

Water Capacity - 300 l

Accommodation - 2 berths

Max Persons - 12

Engines - 2 x Volvo D11 725hp, MAN R6 800hp

Speed - 56 knots max 46 cruise with MAN 800hp engines

Propulsion - surface drives

Hull Shape - deep Vee with 24 degrees deadrise afthttp://www.intermarine.com.br/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.