Satılık Tekneler

IMS Tersanesi, Heesen 43M Sister Act'i suya indirdi
13.12.2014 IMS Tersanesi, Heesen 43M Sister Act'i suya indirdi

IMS Yachts; Güney Fransa, Toulon’da açtığı yeni IMS 700 tersanesinde ilk inşa projesini tamamladı. 43 metrelik bir Heesen süperyat olan Sister Act, yeniden elden geçirilerek suya inmiş oldu.

IMS Shipyard- Heesen 43- Sister Act

Akdeniz’deki en büyük tamir ve yenileme tersanesi olma özelliği kazanan IMS 700 tersanesi, 20 ile 80 metre arası yatlara yenileme, tamirat ve altyapısal servis hizmetleri veriyor. IMS 300 ve yeni IMS 700 tersaneleri aynı anda toplam 100 yata iş yapabiliyor.

Tersanenin yapımında 2700 metreküp toprak çıkarıldı ve 8 bin ton asfalt döküldü. Sitede toplam 80 kişi tam vardiya halinde çalışıyor. IMS Shipyard başkanı Denis Pellgrino şunları ekledi: ‘Bünyemizde çalışan sayısını ikiye katlayacağız. Biz şimdilik mücadelemizin henüz ilk kısmını tamamladık. Şirketimiz bünyesindeki herkese teşekkür ediyorum. Bu bizim için sadece bir başlangıç.’

IMS Shipyard- Heesen 43- Sister Act

IMS 700 tersanesi, önümüzdeki hafta 12 yat üzerinde çalışıyor olacak. Tersane tam anlamıyla Mart ayında tamamlanacak ve tam kapasiteyle çalışmaya başlayacak.  YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.