Satılık Tekneler

İlk Hatteras 90 Motor Yacht İnşa Ediliyor
20.02.2017 İlk Hatteras 90 Motor Yacht İnşa Ediliyor Amerikalı üretici Hatteras, 2015 senesinde tanıttığı modelini inşa ediyor. Geçtiğimiz Miami Boat Show’da meraklılarına projenin sürecini açıklayan Hatteras, 90 Motor Yacht modelinin ilk gövdesinin yapımının tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. Yeni 90 Motor Yacht modelinin ilk gövdesi planlanandan daha önce, önümüzdeki yazın başında suya indirilecek.

Hatteras 90 Motor Yacht

Miami Boat Show’u ziyaret edenlere muhteşem bir sunumla tanıtılan bu yeni modelin detayları, sanal gerçeklik platformunda ziyaretçilere sunuldu. Yaklaşık 28 metre boy uzunluğuna sahip olan bu yeni model, Hatteras 100 Raised Pilothouse ve 70 Motor Yacht ile aynı seride, serinin son jenerasyonu olarak yer alacak. 

Hatteras 90 Motor Yacht.

Yeni Hatteras 90 Motor Yacht, açık ve kapalı flybridge tasarımlarıyla alıcıya sunuluyor. Hatteras’ın gelişmiş reçine infüzyon fiberglass üretim teknolojisiyle ortaya çıkarılan motoryat, mükemmele yakın dayanıklılık-ağırlık oranı sunuyor. Ayrıca ayrı bir tankta değil gövdeye entegre tasarlanan yakıt tankı sayesinde, ağırlıktan tassarruf edilirken daha fazla yakıt kapasitesi ortaya koyuyor. 

Hatteras 90 Motor Yacht..

Sığ sularda seyir yapmaya son derece uygun olan 90 Motor Yacht’ın su kesimi sadece 1,72 metre. Çift 1600 beygir Caterpillar C32 Acert makinelerle güçlendirilen Hatteras 90 Motor Yacht, geniş ve ferah kapalı alanlarının yanı sıra etkileyici açık yaşam alanlarıyla da ön plana çıkacak. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder