Satılık Tekneler

İlk Ferretti 920 Üretimde
07.03.2017 İlk Ferretti 920 Üretimde

Ferretti Yachts, bu senenin ikinci yeni modelini açıkladı. İtalyan tersane, 780 modelinin ardından şimdide 920 modelini tanıttı. Motoryatın ilk gövdesinin inşası devam ediyor. 

Ferretti 920

Zuccon International Project ile işbirliği içinde geliştirilen ve geçtiğimiz yıl Eylül ayında ilk bilgileri paylaşılan yeni 920, maxi flybridge yapısında tasarlanmış bir motoryat. Tam boyu 28,49 metre uzunluğundaki yüksek hızlı teknenin gövde ve üst yapısı, fiberglas malzemeden üretilecek ve süperyat RINA sınıflandırmasına uygun olacak. 

Ferretti 920.

Yüksek freeboard tasarımıyla dikkat çeken motoryat etkileyici bir profile sahip. Motoryatın dikkat çeken kısımlarından master suit; gövdenin tüm genişliğinden faydalanacak biçimde tasarlanmış ve ana güvertenin baş tarafında konumlandırılmış. Diğer kamaraları ise alt güvertede yer alıyor. 

Tersane, yeni motoryat tasarımları için alıcıların daha geniş açık yaşam alanları talep ettiğinin altını çizdi. Yeni 920’nin baş üstü ve üst güvertede, emsal boyutlardaki motoryatlara kıyasla daha fazla açık yaşam alanı sunduğu ilk bakışta farkediliyor. 

Ferretti 920..

Ferretti Group, Ferretti 920'nin burnundaki oturma grubu alanının bu boyutlardaki bir yattaki üretilmiş, en büyük oturma grubu olacağını iddia ediyor. Bu bölümde iki koltuk, bir orta sehpa ve portatif güneş tentesi bulunuyor. Baş üstü güvertesinde iki adet öne dönük oturma grubu ve güneşlenme minderleri var. Bu güvertede ayrıca yemek masası da yer alacak.

Arka taraftaki yüzme platformuna geldiğimizde, karşımıza çıkan açılır kapanır kapak altındaki tekne depolama alanı, araçların kolayca denize indirilmesini sağlamaktadır. Bu bölümdeki tekneler denize indirildiğinde de, çok geniş bir güneşlenme ve deniz keyfi sürülebilecek bölüm elde ediliyor.

Ferretti 920,

Yatın kokpiti iki farklı şekilde düzenlenebilecek; yata sahip olacak müşteriler bu alanda bir koltuk veya uzanabilecekleri bir şezlong arasında seçim edebilecekler. Esnek seçim alternatifleri sunacak olan yattaki güneşlenme güvertesinde de, bağımsız mobilyalar ve bimini seçeneği veya çeşitli renkli camlar arasında tercih yapabilecekler.

İç dekorasyonu, geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan Ferretti 850 serisini anımsatırken; gömme tavan aydınlatması ve panoramik pencereler yüzen bir çatı katı izlenimi yaratacak. Mürettebat odaları 5 kişilik bir ekibin konaklamasına izin verirken; 8 - 10 misafir için konaklama olanağı, iki farklı alt güverte planıyla satışa sunuluyor.

Ferretti 920,, Ferretti 920.,

Güç ise, çift MTU dizel motorundan elde edilecek. Çok güçlü ikiz 2.435 HP motor tercihinde bulunanlar, 30 knotluk sportif, yüksek hız keyfini çıkaracaklar. Diğer isteğe bağlı ekstra seçenekler arasında, sıfır hız stabilizatörleri ve deniz denge sistemi bulunuyor.


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder