Satılık Tekneler

İlk 50m Riva Üretimi Devam Ediyor
17.03.2017 İlk 50m Riva Üretimi Devam Ediyor İtalyan Riva tersanesinin Ancona’daki süperyat bölümü tesislerinde, 50 metre uzunluğundaki ilk Riva yatının üretimine hızla devam ediliyor. Officina Italiana Design ile işbirliği içinde geliştirilen yat, 4 güverteden oluşuyor ve toplamda 12 konuk ağırlayabilecek. Yat sahibi kamarası ana güvertede konumlandırılırken, diğer 5 VIP kamara ise farklı güvertelere yayılmış durumda.

50m Riva

2014 yılında düzenlenen Monaco Yacht Show’da ilk kez tanıtılan markanın gerçek yatı, 122 Mythos Sol yatı sonrasında, “Riva Superyacht Division” bölümü tamamıyla sipariş üzerine üretimi iki hat üzerinde sürdürülüyor.

Riva markasının, tarihinde ilk kez odaklandığı özel zevk sahibi denizciler için Caravelle tarzı klasik yatlar üretiyor. Diğer bir ikinci üretim tarzı ise, sportif yeni jenerasyon Riva coupe yatlar oldu. Bunlara örnek olarak Perseo ve Domino Super yatlarını söyleyebiliriz. Her iki serideki yatlar da 4 faklı uzunlukta; 50, 60, 70 ve 90 metre boyunda olabilecek.

50m Riva.

Ferretti Group CEO’su Alberto Galassi, üretimi devam etmekte olan 50m Riva yatı hakkında duygu ve düşüncelerini söyle tanımlıyor; “Riva tersanesi olarak 100 yıl öncesinde başladığımız tarihimizde yeni bir devir başlatacağımız için gerçekten çok mutluyuz. Carlo Riva'nın hayallerini somut hale getiren, bir grup gerçek profesyonele liderlik etmekten inanılmaz büyük gurur duyuyorum. Onun fikirlerini, iddialı ve macera dolu bir mühendislik şöleni gerçekleştirmek olarak ele aldık ve bu muhteşem yatlar filosunu çelik malzemeden inşa etmeye odaklandık."

50m Riva..

50 metre uzunluğundaki ilk Riva yatının 2018 yılında denize indirilmesi bekleniyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder