Satılık Tekneler

İkinci 'Canados 120' iki ay sonra suya inecek
09.04.2013 İkinci 'Canados 120' iki ay sonra suya inecek

İtalyan tersanenin, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında suya indirdiği 120 feetlik süper motoryatın ikinci kız kardeşi de yolda. Aynı ilk model Canados 120'de olduğu gibi, donanma mimarisi ile dış dizaynı, şirketin kendi tasarım ekibiyle birlikte yapıldı. 36.22 metre boyundaki motoryatın en mükemmel özelliklerinden biri ise, ana ve alt güvertelerde kullanılan ve mükemmele yakın bir aydınlık sunan geniş camları ve kapıları. Dış mekanları, kıç tarafındaki büyük beach club, iskele ve sancak taraflardaki balkonlar, baş taraftaki güvertesinde konumlanmış güneşlenme alanı ve karbon çatıyla korunmuş flybridge ile optimize edilmiş.

İkinci 'Canados 120' iki ay sonra suya inecekİkinci 'Canados 120' iki ay sonra suya inecek

Bu ikinci üretim Canados 120'nin iç tasarımı ise, ilk üretim olan kız kardeşinden tamamen farklı. Christiano Gatto tarafından dizayn edilen iç düzeni, ana güvertedeki balkonlu ana kamara, sekiz kişiyi rahatlıkla ağırlayabilecek dört kabin ve alt güvertede ekstra donanımlı iki VIP kabin ile benzersiz bir şekilde tasarlanmış .

Yeni Camados 120, ikiz 2600 beygirlik MTU makinelerle güçlendirilmiş. Ekonomik süratlerde 500 deniz mili seyir kapasitesine sahip ve güçlü makineleri sayesinde 23 knot seyir ve 27 knot maksimum süratlerde ilerleyebiliyor. Bu ikinci Canados 120, sahiplerine bu yaz teslim edilecek.

İkinci 'Canados 120' iki ay sonra suya inecekİkinci 'Canados 120' iki ay sonra suya inecek

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.