Satılık Tekneler

Icon Yachts, 1973 Legend’ı Yeniden İnşa Etti
19.04.2016 Icon Yachts, 1973 Legend’ı Yeniden İnşa Etti
Legend isimli 253 feet’lik explorer tipi süperyat, Icon Yachts tarafından yeniden inşa edildi. Başka bir 228 feet’lik charter yatı Sherakhan’ın da sahibi olan Jan Verkerk, 1973 yapımı olan Legend'i adeta baştan inşa ettirdi. 

Legend

Deniz testleri ve son rötuşlarının tamamlanmasının ardından Verkerk’e teslim edilecek olan Legend, dünyadaki tek buz kırma özelliğine sahip olan charter süperyat niteliğinde olacak. Süperyatın bu yaz için Grönland, 2016-2017 kış sezonu için Güney Amerika ve Antartika charter teklifleri alınmaya başladığı belirtildi. Charter hizmetini, aracı Camper and Nicholson International şirketi organize ediyor. 

Legend-2

Explorer tipi süperyatın yeniden inşası sadece kapsamlı iç yeniliğinden ibaret olmadı. Süperyatın kıçı 12 feet kadar uzatıldı. Buna ek olarak üst yapısı da yeniden tasarlanarak genişletildi ve direği de genel görüntüyü daha şık hale getirmek amacıyla yeniden yapılarak monte edildi. Tüm bu dış tasarımı ve mühendislik çalışmalarını üstlenen Diana Yacht Design firması ek olarak, charter misafirlerini daha rahat ettirmek amacıyla açık güverte alanınıda genişletti. Süperyat Legend ayrıca helikopter pisti ve servis teknelerini çekmek için vinçler ile donatıldı.

Legend-3 

Süperyat Legend toplamda konaklayan 26 misafir kapasitesine sahip. Legend’ı sıradan charter yatlarından farklı kılan yegane özelliği sadece cazibeli charter noktaları değil, Verkerk’in sunduğu macera merkezli charter paketleri.

Legend-4

Bu yaz Grönland için verilen 832 bin Dolar’lık haftalık fiyata, sadece Legend ve 19 mürettebatı değil, helikopter kullanımı ve altı günlük, dört kişiye bir kayak hocasının rehberliğini yapacağı helikopter kayağı aktivitesi de dahil. Ek olarak denizaltı gezisi ve dalış gibi aktiviteleri Legend’da yapmak mümkün. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.