Satılık Tekneler

Hydros Foundation Bosphorus Cup'ta
18.05.2016 Hydros Foundation Bosphorus Cup'ta
Kar amacı gütmeyen, sadece kamu yararına çalışan akredite organizasyon Hydros Foundation, 26 - 29 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Bosphorus Cup’a katılacak. Dört gün sürecek olan büyük organizasyonda, 28 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Boğazı etabı gerçekleşecek.

Bosphorus-Cup

Ana sponsor Turkcell Platinum ve organizasyon yetkilileri tarafından özel olarak davet edilen Hydros Foundation, Hydros.ch adlı katamaranlarını İsviçre’den İstanbul’a getirecek. Hydros Foundation; profesyoneller, öğrenciler ve ilgili herkes üzerinden, gelişen yenilikçi teknolojileri denizcilik endüstrisinde kullanıyor ve enerji verimliliği konusunda tüm dünyada farkındalık yaratmak üzere çalışıyor. 

hydros-katamaran

Turkcell Platinum sponsorluğunda yapılacak ve bu yıl 15.’si düzenlenecek olan, İstanbul’un en prestijli yat yarışı Bosphorus Cup’da, Hydros.ch isimli katamaran da yer alacak. Hydrofoil özelliğe sahip olan katamaran, belli bir süratten itibaren sudan çıkarak, minimum sürtünmeyle çok yüksek hızlara erişebiliyor. İlk etapta Hydros’un ‘laboratuvarı’ olarak kullanılan Hydros.ch katamaran, enerji verimliliğinin temsilcisi olarak görülüyor. Cenevre Gölü’ndeki en süratli tekne ünvanına sahip olan Hydros.ch, göldeki tüm hız rekorlarını elinde bulunduruyor. Hydros.ch, esen rüzgarın 2,7 katı hıza erişebiliyor. Hydros Foundation, Bosphorus Cup’a katılarak enerji verimliliği mesajını dünyaya iyice yaymayı planlıyor. Yarış haftasında Hydros’un uzmanları İstanbul Teknik Üniversitesi’nde konferans verecek. Organizasyon çerçevesinde bazı öğrenciler Hydros.ch ile yelken yapma şansı da bulacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.