Satılık Tekneler

İletişim
Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti
Bülent Tatari

Telefon :
0232 465 1040
Cep Telefonu : 0532 582 3800
Adres : Atatürk Caddesi No:232 / 7 Alsancak İzmir İzmir/Türkiye
Mağazası
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

Hunter 33 İlan no: 4733
FİYATI : 137.103 $
  • Teknik Özellikler
  • Açıklama
  • Video
  • Broşür

Hunter 33

Ödüllü Hunter 33, müthiş çekici ve YENİ bir yelkenli yattır. Hunter’ın imzası olan pencerelerin şekli bu yata en yeni Hunter’larda bulunan şık görünümü sağlıyor, ancak geliştirmeler sadece bununla kalmıyor. Gövde tasarımı geliştirilerek, daha geniş bir kamara, daha büyük bir arka kısım oluşturulmuştur.

Yeni gövde tasarımının sonucu olarak daha uzun dinamik su hattına sahip olduğundan, daha fazla hız elde edilebilmektedir. İçeri daha fazla ışık alan büyük yan pencerelerle, yeni güverte şık ve modern  bir profil sergiliyor. Kokpiti uzatmak yeni Hunter 33’ün kokpiti tekne limandayken ya da demir atıldığında aşağı doğru katlanarak açılabilen yüzme platformu sayesinde uzun olan kokpit, daha da uzatılabiliyor.

Kokpitin uzatılması, kıç tarafta daha çok yüksekliğe sahip olan daha büyük bir kamara sağlıyor. Genel olarak bakıldığında, iç kısma daha lüks bir görünüm verildi. Geliştirmeler Hunter 33’ün iç mekânın zemininde, iç mekânının gerçek güzelliğini tamamlayan ahşap parkelerle başlıyor. Mutfaktaki Corian tezgahlar ile uyumlu paslanmaz çelik set üstü yalpalıklar hem eşyaların set üstünden düşmesini engelliyor hem de aşağı kısımda ilerlerken tutunmak için imkân sağlıyor. İç kısımda hem bölme duvarları hem de kamara kapıları için kullanılan ahşap 90 derece çevrildi, böylece ağaç damarları dikey yerine yatay durmakta. Bu özellik iç mekânın modern görünüşüne katkı sağlamakla kalmıyor, ayrıca daha büyük bir iç mekân izlenimi veriyor.

Salonda da birçok akılcı geliştirmeler bulunmakta. Sancak kısmında, rahat kanepenin orta kısmı kolaylıkla öne yatırılarak deniz haritaları için çalışma masası haline gelen bir arkalığa sahiptir. Bu sistemin güzelliği dayanıklı tasarımıdır ve ileride yıpranacak hiçbir hareketli parça barındırmamasıdır. İskele tarafında, şık yemek odası Hunter’ın eşsiz “Easy Lift” sistemi ile dikkat çekiyor, birkaç basit hareketin ardından, yemek odasındaki masa iki kişilik çekyatın alt kısmını oluşturuyor. Üstte, tavana yakın kısımda, üzerinde çok düşünülmüş olan düz, yalpalıkla korunan kamara üstleri ile daha fazla depolama alanı sunuyor.

İlan Türü Yeni
Yat Tipi Yelkenli
Bayrak TC
Ülke United States of America
Şehir Delaware
Bağlı Olduğu Yer Belirtilmemiş
Marka Hunter
Model Hunter 33
Üretim Tarihi 2016
Boy 33,0 ft - 10,21 mt
En 12,0 ft - 3,51 mt
Su Kesimi 5,0 ft - 1,67 mt
Ağırlık 12000 lbs - 6,00 tons
Motor Markası Belirtilmemiş
Motor Adedi 1
Motor Gücü 21 HP
Motor Saati 0
Yakıt Türü Dizel
Yakıt Deposu 25 gal - 95 ltr
Su Tankı 50 gal - 189 ltr
Kabin Sayısı 0
Yatak Sayısı 0
WC Sayısı 0
Donanımlar
Ana Yelken Alanı 625,0 ft² - 58,10 mt²
Genova Alanı Belirtilmemiş
Balon Alanı Belirtilmemiş
Salma Boyu 18,0 ft² - 1,67 mt²
İlgili İlanlar
[] []Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.