Satılık Tekneler

İletişim
Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti
Bülent Tatari
Land
Line :
0232 465 1040
Cell Phone : 0532 582 3800
Address : Atatürk Caddesi No:232 / 7 Alsancak İzmir İzmir/Türkiye
Store
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

Hunter 33 Ad no: 4733
PRICE : 137.103 $
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure

Hunter 33

Ödüllü Hunter 33, müthiş çekici ve YENİ bir yelkenli yattır. Hunter’ın imzası olan pencerelerin şekli bu yata en yeni Hunter’larda bulunan şık görünümü sağlıyor, ancak geliştirmeler sadece bununla kalmıyor. Gövde tasarımı geliştirilerek, daha geniş bir kamara, daha büyük bir arka kısım oluşturulmuştur.

Yeni gövde tasarımının sonucu olarak daha uzun dinamik su hattına sahip olduğundan, daha fazla hız elde edilebilmektedir. İçeri daha fazla ışık alan büyük yan pencerelerle, yeni güverte şık ve modern  bir profil sergiliyor. Kokpiti uzatmak yeni Hunter 33’ün kokpiti tekne limandayken ya da demir atıldığında aşağı doğru katlanarak açılabilen yüzme platformu sayesinde uzun olan kokpit, daha da uzatılabiliyor.

Kokpitin uzatılması, kıç tarafta daha çok yüksekliğe sahip olan daha büyük bir kamara sağlıyor. Genel olarak bakıldığında, iç kısma daha lüks bir görünüm verildi. Geliştirmeler Hunter 33’ün iç mekânın zemininde, iç mekânının gerçek güzelliğini tamamlayan ahşap parkelerle başlıyor. Mutfaktaki Corian tezgahlar ile uyumlu paslanmaz çelik set üstü yalpalıklar hem eşyaların set üstünden düşmesini engelliyor hem de aşağı kısımda ilerlerken tutunmak için imkân sağlıyor. İç kısımda hem bölme duvarları hem de kamara kapıları için kullanılan ahşap 90 derece çevrildi, böylece ağaç damarları dikey yerine yatay durmakta. Bu özellik iç mekânın modern görünüşüne katkı sağlamakla kalmıyor, ayrıca daha büyük bir iç mekân izlenimi veriyor.

Salonda da birçok akılcı geliştirmeler bulunmakta. Sancak kısmında, rahat kanepenin orta kısmı kolaylıkla öne yatırılarak deniz haritaları için çalışma masası haline gelen bir arkalığa sahiptir. Bu sistemin güzelliği dayanıklı tasarımıdır ve ileride yıpranacak hiçbir hareketli parça barındırmamasıdır. İskele tarafında, şık yemek odası Hunter’ın eşsiz “Easy Lift” sistemi ile dikkat çekiyor, birkaç basit hareketin ardından, yemek odasındaki masa iki kişilik çekyatın alt kısmını oluşturuyor. Üstte, tavana yakın kısımda, üzerinde çok düşünülmüş olan düz, yalpalıkla korunan kamara üstleri ile daha fazla depolama alanı sunuyor.

Ad Type New
Yacht Type Sail Boats
Flag TC
Country United States of America
City Delaware
Marina Place Belirtilmemiş
Make Hunter
Model Hunter 33
Date of Build 2016
Length 33,0 ft - 10,21 mt
Width 12,0 ft - 3,51 mt
Draft 5,0 ft - 1,67 mt
Weight 12000 lbs - 6,00 tons
Engine Brand Belirtilmemiş
Number of Engines 1
Engine Power 21 HP
Engine Hours 0
Fuel Type Diesel
Fuel Tank 25 gal - 95 ltr
Water Tank 50 gal - 189 ltr
Total Cabins 0
Number of Beds 0
WC 0
Equipments
Mainsail Area 625,0 ft² - 58,10 mt²
Genoa Area Belirtilmemiş
Baloon Area Belirtilmemiş
Salma Boyu 18,0 ft² - 1,67 mt²
Other Ads
[] []