Satılık Tekneler

İletişim
Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti
Bülent Tatari
Land
Line :
0232 465 1040
Cell Phone : 0532 582 3800
Address : Atatürk Caddesi No:232 / 7 Alsancak İzmir İzmir/Türkiye
Store
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

Hunter 18 Ad no: 5279
PRICE : 13.350 $
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure

Hunter 18

Hunter 18, acemi denizcilerden tecrübelilere, geniş yelpazedeki tüm denizcilere hizmet etmek için tasarlanmıştır. Sağlam ve dayanıklı fiberglas ile imal edilen Hunter 18, denizlerde sizin için sayısız olasılıklar yaratıyor. Çocuklarınız Hunter 18’in geniş bordasının rahatlığı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde güvenle denize açılmayı öğreneceklerdir. Maksimum dört kişilik kapasitesiyle, aileler güvenli ve rahat şekilde günübirlik gezilere çıkabilirler. Tecrübeli denizciler etkin ve kaygan gövde tasarımını beğenecek ve takdir edeceklerdir, su hattının altında pruva oyuğu ve sert yan kirişler hafif rüzgârlı günlerde bile stabilite ve performans sağlayacaktır.
Hunter 18’in birkaç ana özelliği onu günübirlik geziler için ideal bir yelkenli yapıyor. 2.1 metrelik kemeresi stabiliteyi garantiliyor, derli toplu ve karışıklıktan uzak bir kokpit sunuyor. Büyük ana yelken ve küçük flok yelkenleri acemi denizciler tarafından bu teçhizatın rahatlıkla kullanılabilmesini sağlıyor, bu özellikler tecrübeli denizcilere de eğlenceli gelecektir. “Kick-up” özellikli salma omurga ve “swing-up” özellikli dümen rıhtıma yanaşmayı çok kolay hale getirmektedir ve kolay açılan çıtçıtlı kanvas güverte kamara brandası pruvaya kolay ulaşım sağlamaktadır.
Hunter 18’i römorka koymak, donatmak ve hazır hale getirmek kolaydır ve tüm mürettebatı taşıyacaktır. Opsiyonel bir üç köşeli yarış yelkeni (spinnaker) paketi ise, arzu edenler için daha da fazla performans ekleyecektir. Hunter 18 gezintiye çıkmayı seven aileler için eğlenceli ve çok yönlü bir teknedir.

Ad Type New
Yacht Type Sail Boats
Flag Yabancı
Country Türkiye
City İstanbul
Marina Place Belirtilmemiş
Make Hunter
Model Hunter 18
Date of Build 2016
Length 18,0 ft - 5,59 mt
Width 7,0 ft - 2,18 mt
Draft ,0 ft - ,15 mt
Weight 836 lbs - ,00 tons
Engine Brand Belirtilmemiş
Number of Engines 0
Engine Power Belirtilmemiş HP
Engine Hours Belirtilmemiş
Fuel Type
Fuel Tank Belirtilmemiş
Water Tank Belirtilmemiş
Total Cabins 0
Number of Beds 0
WC 0
Equipments
Mainsail Area 170,0 ft² - 15,79 mt²
Genoa Area 211,0 ft² - 19,60 mt²
Baloon Area Belirtilmemiş
Salma Boyu Belirtilmemiş
Other Ads
[] []