Satılık Tekneler

Hunt Yachts "Harrier 25 Sport"
11.01.2014 Hunt Yachts "Harrier 25 Sport"

Hunt Yachts

Hunt Yachts, sağlam mühendisliğiyle öne çıkan Hunt Harrier serisinin gövdesini kullandığı yeni Hunt Harrier 25 Sport'u tanıttı. Tam anlamıyla günlük bir gezi teknesi olan yeni Hunt Harrier 25 Sport, kolay kullanımı, minimum hazırlık gereksinimi ve maksimum deniz keyfini kullanıcısına sunuyor. Hunt teknelerinin ortak özelliği olan açık deniz seyir koşullarına uygunluğundan ödün vermeyen yeni Hunt 25 Sport, sınıfının diğer modellerine, güçlü gövde yapısı sayesinde fark atıyor.

Fütüristik bir tasarıma sahip olan günlük gezi teknesini yeni 25 Sport'un görünümü retro-klasik tarzını yansıtıyor. Konforun önplanda tutulduğu kokpitinde 60'lı yılların Porsche 911 modelinden esinlenilmiş ön camı etkileyici bir görünüm yaratıyor. Kaplamalı dashboard'unda stereo ses sistemi ve Garmin elektronikler standart olarak yer alıyor. Çok amaçlı kokpit kısmında bir lavabo, buzdolabı ve derin dondurucu ile çöp kutusu var.

Hunt Yachts

Teknik Özellikler: 

 

Length Overall

25’-0” (7.92 m)

Beam

9’-0” (2.74 m)

Draft

1’-6”/3’-0”

Displacement

7,000 lbs. (fully loaded)

Fuel Capacity

100 US gal. (378.54 L)

Water Capacity

15 US gal. (56.78 L)

Top Speed
(Std Pwr)

36 kts.

Standard Power

Volvo Penta EVC 5.7 gas (320 hp) with jackshaft / OceanX stern drive, fresh water cooled; Volvo Penta 2+3 year gas engine warranty.

http://www.huntyachts.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.