Satılık Tekneler

Hot Lab’den 50 Metrelik Tasarım
15.03.2017 Hot Lab’den 50 Metrelik Tasarım Ünlü tasarım stüdyosu Hot Lab yeni konseptini tanıttı. Baglietto için geliştirilen tasarım, Dubai Uluslararası Yat Fuarı’nda lanse edildi. Hot Lab’ın V-Line serisinin en yenisi olarak tasarladığı bu 50 metrelik model, 2016’da Monaco Yacht Show’da tanıtılan, 44 metrelik modelin devamı niteliğinde.

Hot Lab’den 50 Metrelik Tasarım  

La Spezia menşeili tersanenin geleneksel detaylarını barındıran bu model, üst yapısında cüretkar bir görünüm ve güçlü yatay çizgileriyle dikkat çekiyor. Hot Lab’in ortağı ve tasarım şefi olan Michael Dragoni, tasarım ile ilgili şunları söyledi; ''Öne doğru güçlü biçimde eğilmiş kıç yapısı, motoryata muazzam bir dinamizm katıyor. Bu tasarım unsuru yata kendine has bir görünüm katıyor.''

Hot Lab’den 50 Metrelik Tasarım .

Stüdyo, yeni tasarımlarının Baglietto’nun Adler ve Al Fahedi yatlarından esinlenilerek ortaya çıkarıldığını belirtti. Yeni tasarımdaki modern kıvrımlı ve dikey burun yapısı, dikkat çekici unsur olarak karşımıza çıkıyor. 

Hot Lab’den 50 Metrelik Tasarım ..

Kapalı yaşam alanlarının maksimize edilmesi için çaba sarfedilen tasarım, 500 grosston sınırının içinde. İç mekandaki alanların genişletilme fikri, merdivenlerin dış mekana taşınmasıyla desteklenmiş. Ana güvertede konumlandırılan tekne sahibi kamarası, ayrı bir giyinme odası ve ofisle birlikte dışarı açılan yat terasına sahip. 

Hot Lab’den 50 Metrelik Tasarım ...

Yeni tasarımın öne çıkan niteliklerinin başında, üst güvertedeki spa havuzu, baş üstü güvertesindeki servis teknesi garajı ve spor salonuna sahip beach club’ı geliyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.