Satılık Tekneler

Hot Lab 'den 110 Metrelik "Primadonna"
03.07.2014 Hot Lab 'den 110 Metrelik "Primadonna"

Hot Lab yat tasarım stüdyosu, Oceanco gövde platformu üzerine tasarladığı 110 metrelik motoryat tasarımı, Primadonna'nın tanıtımını gerçekleştirdi.


Hot Lab- Primadonna

Muazzam büyüklükteki boyutlarına rağmen, görsel olarak 'hafifliğin' yaratılmaya çalışıldığı tasarımın çizgileri son derece zarif. Boş ve dolu alanların etkileşimi, geniş camlarla birlikte büyük alanların göze batmasını engelliyor. Devasa tasarım bu sayede kibar bir görünüm ortaya koyuyor.

Dev motoryatın kıç tarafı alçak ve şık. Plaj bölümü yüzme havuzunun etrafında oluşturulmuş. Kıç ana güverte bölümünün başlangıcı olan yüzme havuzu alanında katlar arasında havuzdan akan şelale, benzersiz bir görsellik yaratıyor. Şelalenin aktığı kıçtaki en alt güverte kısmını, sürgülü camlar çevreliyor. Ana güvertenin havuz kısmının alt katında, spa alanı konumlanıyor. Her iki tarafa da açılan spa alanında misafirler doğrudan denizin keyfini çıkarabiliyor.

Hot lab- Primadonna-aft

Üst güvertede ve tekne sahibinin güvertesindeki kemer tasarımı güneş ışığından faydalanılmasına olanak tanıyor ve tabiki tasarıma önemli bir görsellik daha eklemiş oluyor. Primadonna'da 18 misafir rahatlıkla konaklayabiliyor. Sahip olduğu 6 adet benzersiz VIP kabine ikide misafir kabini ekleniyor. Dev motoryatın konaklayabilecek 40 tayfa ve personel kapasitesi var.

Primadonna'nın 1:50 boyutundaki modeli, 24-27 Eylül 2014'te düzenlenecek olan Monaco Yacht Show'da, Oceanco standında sergilenecek.


www.hotlab.itYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder