Satılık Tekneler

Horizon'dan Yeni Şişme Bot Serisi
03.09.2013

Avusturalyalı motoryat üreticisi Horizon, yıllarca motoryatlarında başka firmaların ürettiği botları kullanmasının ardından artık kendi ürettiği şişme botları kullanıyor olacak. Horizon, üreteceği yeni botlarda kullanacağı malzemeyi, üstün kalitede hypalon üreten Çinli bir firmadan alacak ve kendi üretim kalitesiyle birlikte üst düzey botlar imal edecek.

Horizon'dan Yeni Şişme Bot Serisi

Sert fiberglas gövdesinde uyguladığı 20 derecelik eğim sayesinde rahat ve kuru seyir imkanı sunan botlarının tüpleri ise modele göre 45 ile 48 cm. çapa sahip. Botların standart ekipmanlarında zeminin altında 60 litrelik yakıt deposu, hatch'lerin etrafında su giderleri, akü kutusu, otomatik sintine pompası, demir bağlama ucu, klipsli koltuk minderleri bulunuyor. Bunların üzerine sesli GPS, seyir fenerleri, tik yer kaplamaları da isteğe göre eklenebiliyor.

Horizon Motor Yachts Australia, yüksek kaliteyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama amacıyla birlikte gerçekçi ve makul fiyatlar da sunmayı amaçlıyor. Bu botlara sahip olabilmek için illa bir Horizon Motoryat almak gerekmiyor. 3.8 metrelik yeni Horizon Serisi botun, kıçtan takma Yamaha 30Detol paketiyle satış fiyatı 17bin 900$ iken, 4.3 metrelik botun Yamaha 50Detol kıçtan takma paketiyle fiyatı 24bin 900$.(yurtdışı fiyatları).

www.sail-world.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder