Satılık Tekneler

Horizon Yachts’dan İki Yeni Motoryat
14.12.2016 Horizon Yachts’dan İki Yeni Motoryat Bu yılın başında yeni FD serisi için ilk modeli Taiwan’da lanse eden Horizon Yachts, bu seriye iki yeni motoryat daha ekledi. FD74 ve FD102 model isimli yatlar; 26 metrelik, serinin ilk modeli FD85’in büyük ve küçük versiyonları olarak tasarlandı.

FD102

Yeni FD102; 31,7 metrelik boyuyla FD serisinin amiral gemisi. Her iki tarafa açılan balkonlara sahip açık köprü güvertesi, motoryatın en dikkat çeken özelliği. Oldukça geniş çaplı yeniliklere ve üstün donanımlara sahip olan motoryat, 5 misafir kamarasıyla tasarlandı. Bu 5 kamaradan biri olan tam genişlikteki master suit, ana güvertede konumlandırıldı. Ana güvertenin kalan diğer alanları ise, diğer misafir kamaraları için kullanıldı. Mürettebat kamaraları ve alanları ise alt güvertede olacak şekilde tasarlandı. 

FD102 .

Diğer iki FD serisi motoryatta olduğu gibi, FD102’de de geniş pencereler kullanıldı. Çok geniş kişiselleştirmeler sunan ana salon bölümünde, resmi yemek kısmı ve oturma alanı mevcut.

FD102 ..

Mühendisliğini Cor D. Rover’ın tamamladığı FD102 motoryat; güvenlik, stil, rahatlama alanları ve yaşam alanlarının maksimizasyonu fikirleri etrafında geliştirildi. Rover, tasarımı hakkında konuşurken Horizon’un müşterilerinin genellikle orta boyutlarda, ailesi ve arkadaşlarıyla keyif yapabileceği yatlar isteyen kişiler olduğunun altını çizdi. Rover; ''Misafirleri eğlendirmek, iç düzen tasarımında çok önemli bir faktör. Bunun yanında sahibinin yatı kolayca yönetebilmesi ve kontrol edebilmesi de bizin temel olarak göz önünde bulundurduğumuz bir husus.'' dedi. 

FD102 ...

Yeni FD102 ve FD74 şuanda son tasarım ve mühendislik aşamasında. Her iki modelin de ilk gövdelerinin yapımına önümüzdeki yıl içinde başlanacak. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.