Satılık Tekneler

Horizon Yachts : Yeni Sporty 56′
19.01.2016 Horizon Yachts : Yeni Sporty 56′
Avustralyalı yat üreticisi Horizon Yachts, zarif ve sportif yeni motoryat Sporty 56yı tanıttı. Firmanın başarılı E56 motoryatı ile aynı platformu kullanacak olan yeni yatın eni, diğerine göre 15 feet daha geniş. Bu sayede Sporty 56nın önde ve kıç bölümünde, eğlenme ve vakit geçirmek için daha büyük alanlar elde edilecek. Ayıca, üç kamarası ile altı konuğu ağırlayacak. 

Horizon-Sporty 56

Avustralya ve Güney Asya’da artan sportif motoryat pazarı için geliştirilen yeni Sporty 56′ üzerinde, tersanenin Tayvan’da bulunan ekibi ile birlikte mükemmel bir yat ortaya çıkarmak için çalışıldı.

2013 yılından beri dünya pazarlarında büyük bir satış rüzgarı yakalayarak, 20’den fazla satılan Horizon E56 modelinin yeni model için baz alınmış olması, yeni modelinde iyi bir satış yakalayacağını işaret ediyor. Popüler Horizon 56 modelinin flybridge’i kaldırılarak, zarif ve tarz bir sportif motoryat elde edilerek, açık havada daha fazla alanlar elde edilmiş. Sonucunda da eğlenceli lüks bir motoryat ortaya çıkmış. 

Horizon-Sporty 56-2 

Yeni Sporty 56′ dizel ekonomik çift C12 Acert 705 HP motorla donatılmış ve daha iyi denizci özellikler elde edilmek istendiğinde, monte edilebilecek gyro için gövde güçlendirilmiş. 

Motoryata kapsamlı Raymarine navigasyon paketi monte edilmesi ile birlikte, kablosuz uzaktan kumanda, Yacht Controller sistemi manevra ve yanaşma benzeri motoryatlara göre çok kolay hale getirilmiş. 

Horizon-Sporty 56-3

Yeni Sporty 56′ motoryat, su hattından itibaren titizlikle yeniden tasarlanmış. Yat yüksekliği azaltılarak, daha zarif sportif görünüm elde edilmiş. Yatın üstündeki radarında yer aldığı yeni çizgilere sahip targatop, yeni eklenen balıkçılık ve barbekü modülü, jet ski veya servis botunun durabileceği yükselip alçalan kıç platformu, ön burundaki güneşlenme alanı da olarak kullanılabilen masa ve oturma grubu ile pek çok yeni özellik dikkatleri üzerinde topluyor. 

Horizon-Sporty 56-4

Mutfak içeride arkaya doğru taşınarak, sürgülü kapının ve pencerenin tamamen açılması ile kıç güvertesindeki büyük eğlenceli yemek yeme alanı, yat ile bütünleşmekte. Kıçtaki modülde barbekü, evye, günlük 30 kg. buz yapıcı, canlı balık/yem deposu, olta dolapları yer alıyor.  

İskele tarafındaki mutfakçık ve tezgah ile birlikte, fazlasıyla kiler amaçlı depolama imkanı bulunuyor. Corian tezgah, tam boy buzdolabı ve derin dondurucu, SMEG konveksiyon fırın tam şeflerin arzu ettiği özelliklerde. Ayrıca, bir de bulaşık makinesi konularak temizlikten zaman kazandırılmış. Konuklar ile eğlenebilme en üst düzeye taşınmış. 

Horizon-Sporty 56-5

U şekilli oturma grubunda veya yemek masasında otururken, Bose eğlence ünitesi ile bütünleşen büyük ekran televizyonda sinema kalitesinde film izleyebilirsiniz. İstendiğinde bu alanda, iki ilave konuğun yatabileceği yatağa dönüşebilen bir özellik de bulunuyor. 

Horizon-Sporty 56-6

Motoryatın ön bölümünde yer alan VIP kamara E56 modelinin bir replikası. Fakat sancak tarafındaki ranzalı kamara yeniden şekillendirilerek, iki tek kişilik yatak sığacak şekle dönüştürülmüş. Master kamara yeniden makyajlanmış, giriş genişletilirken iskele tarafında da büyük bir dolap elde edilmiş. Büyük king size yatak, yatın tüm genişliğini kullanan master kamaranın merkezine konumlandırılmasının yanı sıra, gün içinde kıvrılmak, sancak tarafındaki içeriye bol ışık alınan büyük pencereden denizi seyrederken, kitap okumak için harika bir uzanma alanı sağlanmış. 

horizonyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder