Satılık Tekneler

Horizon Yachts - E75 Motoryat
15.07.2016 Horizon Yachts - E75 Motoryat Tayvanlı tersane Horizon Yachts, yeni motoryatları E75'i tanıttı ve gelecek günlerde düzenlenecek olan fuarlarda yeni teknenin yer alacağını ifade etti. Popüler E73 motoryatının evrim geçirmiş bir modeli olan yeni E75, ilk kez bu ay içinde Avustralya’da düzenlenecek olan, 2016 Sydney International Boat Show’da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Horizon Yachts - E75

Yeni modelin tasarımında, yat sahiplerinin geri bildirim bilgilerini de ellerinde bulunduran tersanenin deneyimli tasarım ekibi, çok fonksiyonlu ve isteğe göre şekillendirilebilen bir yerleşim ortaya koyarak, yenilikçi ve müşteriler tarafından fazlasıyla beğenilecek bir motoryat tasarlamışlar.

Horizon Yachts - E75-2

Yatta müşteriler kendi yaşam tarzlarına göre ana güverteyi yapılandırabiliyorlar. Opsiyonlar arasında geleneksel mutfak öne alınabiliyor, ortada yemek bölümü, salon arada konumlanıyor. Arzuya göre mutfak ortada veya arkada da olabiliyor. Geniş pencereler ve kayar cam kapılar ile bağlanılan kıç havuzluk, açık ve kapalı alanları bütünleştirerek yaklaşık 15 metre uzunluğunda kesintisiz bir hacim oluşturuyor.

Horizon Yachts - E75-3 Horizon Yachts - E75-4

E75, Horizon Yachts’ın E88 modelinde gördüğümüz dış tasarım çizgilerini taşıyor ve geniş dış alanları, gökyüzü salonu ve açık köprü konfigürasyonu ile dikkat çekiyor. Teknede buzdolabı bulunan bir bar, barbekü mangalı ve isteğe bağlı jakuzi de bulunuyor. Ön güvertede ise, güneşlenme minderlerinin yanı sıra, 8 kişinin oturup keyif yapacağı bir de masalı oturma grubuna yer verilmiş. Ana güvertede arka bölümde de 8 kişi için tik ağacından ana yemek masası bulunuyor. Hidrolik yükselip alçalabilen yüzme platformu, dalış hazırlığını ve suya girmeyi kolaylaştırıyor.

Horizon Yachts - E75-5 Horizon Yachts - E75-6

Yattaki hacimlerin etkili şekilde kullanılması alt güvertede de devam ediyor. Alt güvertede iki opsiyon sunuluyor; 3 kamara, 2 banyo veya 3 banyolu kamara. Ana kamara yatın 5,64 metrelik tüm genişliğini kullanıyor. Kamarada 2 ayrı tuvalet, giyinme bölümü ile bir duş ve küvet yer alıyor. VIP kamara ise, alt güvertede ön bölümde konumlandırılmış. Sancakta da isteğe göre şekillendirilebilen diğer konuk kamarası bulunuyor. Yine iyi tasarlanmış mürettebat kamaralarında ranzalar, bir banyo yatın baş bölümünde buzdolabı, evye, tezgah ve kurutmalı çamaşır yıkamasına yer verilmiş.

Horizon Yachts - E75-7 Horizon Yachts - E75-8

Standart olarak iki adet her biri 1150 HP gücündeki Caterpillar C-18 motor ile donatılan E75 motoryatı, 22 knot maksimum hıza erişebiliyor. Ayrıca baş pervanesi olarak ABT kullanılmış. Motor olarak C-32 tercih edilmesi durumunda ise, maksimum hız 27 knota kadar çıkıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.