Satılık Tekneler

Horizon Yachts - CC110 Abaco
30.11.2016 Horizon Yachts - CC110 Abaco Tayvanlı tersane Horizon Yachts, CC serisinden üretimi tamamlanan en son süperyatı olan CC110 Abaco'yu,denize indirmek ve son hazırlıklarının tamamlanması için hangardan çıkartıldı. Daha önce beş kez Horizon Yachts yatı satın almış olan Alman yat sahibi için hazırlanan yatın, nerede ise % 90’ının tamamlandığı ve yeni yıl sonrasında denize indirileceği belirtildi. 33,53 metre uzunluğundaki Abaco'nun en son deniz testlerinin yapılması sonrasında, şubat 2017’de sahibine teslim edilmesi planlanıyor.

Horizon Yachts - CC110 Abaco

Abaco'nun üretimi sürecinde yat sahibinin temsilciliğini Stefan Zucker & Partners, Beiderbeck Design seçkin dış görünümünü ve Horizon Yachts’ın kendi bünyesindeki tecrübeli mühendislik ve tasarım ekibi ise, şık iç dekorasyonu şekillendirdi.

Horizon Yachts - CC110 Abaco .

Geniş hacimli ana salon, yuvarlatılmış ahşap dolapları ile iskeleden sancağa kadar 20 konuğun ağırlanabileceği bir alan oluşturuyor. Yattaki resmi yemek salonu, hem ana salona hem de iskele tarafındaki mutfağa yakın konumlanmış. Böylece, konukların ve yat sahibinin üç mekan arasında geçişleri çok kolaylaştırılmış. Abaco'da 3 büyük banyolu misafir kamarası bulunuyor. Yattaki master ana kamara ve diğer 2 konuk kamarası alt güvertede yer alıyor.

Horizon Yachts - CC110 Abaco ..

Harika bir açık hava deneyimi yaşayabilmek için, flybridge güvertesinin arka bölümündeki güneşlenme grubunda güneş ışınlarından faydalanma ile birlikte açık havada yemek yeme ve oturma keyfide bir arada sunuluyor. Hem açık havada yaşama keyfi, hem de enfes deniz manzarasını seyretme duygusu benzersiz biçimde harmanlanmış. Kıç güvertesinde, geniş bir oturma grubu ve bir yemek masası denizde aile için bir araya gelebilme fırsatı veriyor. Ayrıca, kıçtaki garajda su sporları oyuncakları saklanabiliyor ve bir düğme ile açılan kapak yüzme platformuna dönüşebiliyor. Yattaki garajda 5,1 metre uzunluğundaki tender hizmet teknesi saklanabiliyor. Yüzme platformu konuklara yüzme, dalış veya sadece dinlenme için hizmet verebiliyor.

Horizon Yachts - CC110 Abaco ,

Yat iki adet MTU16V 2600HP motordan güç alıyor. Ayrıca kaptan köşkü Boening monitör sistemleri, Furuno navigasyon sistemi, sıfır hız sabitleyiciler ve Webasto elektronik sunroof sistemi ile donatılmış.

Horizon Yachts tersanesinde halen, “Do It Now” isimli Horizon E98 motoryatın üretimi devam ediyor. Yat, Horizon 76 kullanmakta olan bir müşterinin, daha büyük motoryata terfi etmek istemesi üzerine üretimine başlanmış.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder