Satılık Tekneler

Horizon FD87 Skyline Satıldı
11.01.2017 Horizon FD87 Skyline Satıldı Travis ve Tina Fox, ilk yatlarını 2014 yılında teslim aldıklarında, evlerine doğru ilk yolculuklarına çıkmadan, eğitim kaptanları ile teknenin güvertesinde tanışmışlardı. Kaptan onlarla en fazla iki yıl içinde yeni bir yat alacakları konusunda iddiaya girmişti, bu düşünce işte ilk kez o gün gündeme gelmişti.

Horizon FD87

Fox ailesi, iki yıl boyunca yatlarıyla birlikte ABD ve Bahamalarda yüzlerce mil her türlü deneyimi yaşadılar. Aile fertleri arkadaşlarıyla birlikte ıssız adaları keşfedip, mükemmel duygular yaşadılar. Sonrasında ise, ailenin beklentileri ve maceralarına yenileri ekleme arzuyla birlikte gelişen yaşam tarzlarına uygun, 50 feet uzunluğundaki teknelerinin yetersiz kaldığını, daha büyük bir yata ihtiyaç duydukları ortaya çıktı.

Horizon FD87..

Tam iki yıl sonra, Fox ailesinin bir sonraki yatlarının macerasına doğru ilk adımlar atıldı. Horizon FD87 Skyline, popüler FD85 modeline dayanan, özelleştirilmiş bir köprüye sahip olan yeni bir yat. Aile, yeni tekne araştırması döneminde, 2016 Ft Lauderdale Boat Show’da Horizon Yachts standında tasarımcı ve gemi inşa mühendisi Cor D. Rover’ın üç farklı tasarımını (Horizon FD74, FD85 ve FD102) incelediler.

Horizon FD87.

Horizon Skyline, 2017 yılında açık mavi renkli gövdesi ve beyaz üst yapısı ile Karayip’lerin tertemiz denizleri ile buluşacak. 7 metreyi bulan genişliği, yerden tavana kadar uzanan pencereleriyle, salon ve yemek alanları inanılmaz manzaralar ile bütünleşecek. Aile için okyanusta huzurlu bir ortam yaratılacak. Yatta, 5 süit kamara ve 2 mürettebat kamarası, yüzme platformu, pruvadaki oturma grubuyla hem tasarım hem de işlevsel açıdan arzulanan her şey yer alıyor. Müşteri, tasarımcı ve tersane işbirliği içinde, FD87 Skyline motoryatı hızlı bir şekilde geliştirildi.

Horizon FD87...

Fox ailesinin görüşleri ile fuardaki müşterilerin geri bildiriminden toplanılan ve analiz edilen FD85 üzerinde, tasarımcı Cor ve Horizon Yachts ekibi ortaklaşa yeni kapalı köprü güverteli FD87 Skyline modeli oluşturuldu. CEO John Lu, Foxes ailesinin yaratıcı Skyline konseptini çok sevdi. Böylece, Horizon FD87 Skyline resmi olarak yeni bir model olarak doğdu. FD85 gibi yükseltilmiş kaptan köşkü yerine, tam bir ana güverte seviyesi ve Portekiz tarzı köprü ileride konumlandırılmış. Buna ek olarak, Amerikan pazarı için yeni popüler bir tasarım olan kıç yüzme platformu; dinlenmek, su sporları ve diğer aktiviteler için mükemmel bir yer. Portekiz tarzı köprünün ön tarafında büyük bir alan, konukların eğlenmeleri veya dinlenmeleri için idealdir.

Horizon FD87,

Tayvan tersanesi, devrim niteliğindeki yeni seri modellerini de yakın zamanda açıkladı: FD74 ve FD102. FD85’in ilk gövdesi 2016 Tayvan Tekne Fuarı’nda piyasaya sürüldü ve 3. gövdenin ise 2017’de ABD’ye gideceği planlanıyor. FD74 ve FD102 modellerinin şu anda nihai tasarım ve mühendislik aşaması devam ediyor.
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News