Satılık Tekneler

Hollandalı Yeni Yat Üreticisi - Keizer Yachts
07.12.2016 Hollandalı Yeni Yat Üreticisi - Keizer Yachts Dünyanın sayılı yat üreticilerinin merkezi halindeki Hollanda’dan, yeni yat üreticisi Keizer Yachts çıkışını 2017 Boot Dusseldorf’da yapacak. En büyük yat fuarı olarak bilinen Düsseldorf Boot fuarı, bu yıl 21 - 29 Ocak 2017 tarihleri arasında kapılarını açacak ve yepyeni bir yat markası olan Keizer Yachts macerasına burada başlayacak. Marka, pazara fuarda tanıtacağı, modern Keizer 42 üstü açık teknesi ile girecek. 

Keizer 42

Deniz ve hız tutkunu Siep Keizer ile Jos Brehler, hayallerindeki teknenin gerçeğe dönüşmesi için bir kaç yıldır çalışıyorlardı.

Hayallerini gerçeğe dönüştürecek olan Siep Keizer; “Benim hayalim, bu yatın sadece fantastik görünümlü olması değil, aynı zamanda pratik ve kolay sahip olunabilecek bir yat inşa etmek istedim.” diyor. 

Keizer 42.

Ortağı Jos Brehler ise, Siep’in düşüncelerini vurgulayarak kendini şöyle ifade ediyor; “Keizer 42 boyutlarında, iç mekan hacminde, pratikliğinde ve fiyatında onun yanına yaklaşabilecek bir başka model yok. Piyasaya çıkış fiyatımız yaklaşık olarak 235.000 € olacak ki, bu rakiplerimizin fiyatının nerede ise yarısı. Bu mümkün olabilir mi? Benzersiz bir yaklaşımla, Bavaria Yachtbau tesislerindeki seri üretim ve özgün dağıtım modelimiz ile bunu gerçekleştireceğiz. Hepsi müşterilerimizin yararı için.”

Keizer 42..

Keizer 42 geleneksel üstü açık bir sürat teknesi ancak, teknenin kıç tasarımı modern bir tekne görünümünde. Eğer bu tekneye sahip olmak isterseniz iki farklı marka motor seçeneğiniz bulunuyor. Volvo motorlarında iki alternatifi bulunuyor; Volvo Penta D4 (2x 300 HP) veya D6 (2x 400 HP). Diğer marka seçeneği ise, Mercury kullanılacak model ise 2x 320 HP benzinli motor. Hangi motorun veya modelin seçileceğine bağlı olarak Keizer 42'nin maksimum hızı yaklaşık 40 knot olacak.

Keizer 42.,

Yeni yatın tam boyu 13,42 metre, genişliği ise 3,99 metre. Bu boyutların tamamı teknede en pratik yaşam koşullarının elde edilebilmesi için kullanılmış. Kocaman kokpit ve tamamen düz zemin sayesinde, daha fazla oturma grubu, büyük bir koltuk ve tam donanımlı açık mutfak oluşturulmuş. Üstü açık teknenin keyfi özellikle güzel havalarda tabii ki, farklı olacaktır. Ancak, alt güverteye indiğinizde de, kendinizi bir beş yıldızlı otelin süit dairesinde hissediyorsunuz. Master kamarada bir büyük çift kişilik yatak ile birlikte iki de koltuk bulunuyor. Ayrıca, yatın kıç tarafında da iki konuk için konaklama bölümünde, yatak ve yeterli dolap hacmi düşünülmüş.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder