Satılık Tekneler

Hollanda Yapımı 85 feet Klasik Yat Türkiye'ye Geliyor
07.03.2013

Hollanda Yapımı 85 feet Klasik Yat Türkiye'ye Geliyor

Hollandalı Hoek Design'ın ürettiği ilk 'Pilot Classic' konseptinde,85 feet boyundaki lüks yelkenli bir Türk müşteri tarafından yaptırıldı.Son yıllarda klasik yatlardaki trendin mükemmel bir örneği olan Windhunter,üstün performansı,sıcak güverte rengi, uzun su hattının getirdiği küt burnu ile fark yaratıyor. Hafif tasarlanan gövdesi ve karbon direği ile hafif havalarda etkileyici bir yelken performansı sunuyor.Dış dizaynının yanısıra,iç tasaramı da Hoek Design firması tarafından yapılan Windhunter'ın konforlu ve yumuşak görünümlü iç döşemeleri Esra Günray tarafından donatıldı.Beyaz renklerin maun ile kombinasyonu, Windhunter'ın deri kaplı zeminiyle,klasik ve benzersiz bir iç atmosferi oluşturuyor.

Windhunter'ın geniş ana kamarasının karşısında,kıç taraftaki salona, eşya bölmesi veya fazladan bir misafir kamarası olarak kullanılabilecek bir başka kabinden geçiliyor.Bunların yanısıra,iki ebeveyn banyolu misafir kamarası ve baş tarafa doğru iki kişilik ekip kamarası mevcut.Bu muhteşem klasik yelkenlinin ana güvertesinde bulunan yemek alanı son derece geniş ve ferah bir şekilde tasarlanmış.

Windhunter'ın dış donanımı ise,üstün yelken performansına yakışır bir şekilde son derece güçlü seçeneklerle donatılmış.Hidrolik vinçler,elektrikli aksamlar,havalandırma sistemleri bu boyutlardaki süperyatları aratmıyor.

Hollanda Yapımı 85 feet Klasik Yat Türkiye'ye Geliyor

yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder