Satılık Tekneler

Hodgdon Yachts'a Limo Tender ödülü
13.03.2014 Hodgdon Yachts'a Limo Tender ödülü

Hodgdon Yachts Andrew Winch Designs tarafından tasarlanan T/T Sea Owl hizmet teknesiyle ShowBoats Design Ödülleri’nde en iyi Limo Tender ödülünü kazandı. 

Satış ve Pazarlama Direktörü Ed Roberts “Hodgdon Yachts bu değerli ödülü Andrew Winch Designs ile paylaşmaktan gurur duymaktadır” dedi.

Hodgdon Yachts'a Limo Tender ödülü

Roberts bu hizmet teknesinin ana tekne olan ve yine Londra merkezli Andrew Winch Designs tasarımı olan M/Y Sea Owl’un tasarımına öykündüğünü belirtiyor. Sea Owl’un hizmet tekneleri ise Hodgdon’un kendi gemi mimarisi ve mühendislik ekipleri tarafından hayata geçirilmiş.

Fledgling” adı verilen hizmet teknesi tasarım olarak ana tekne Sea Owl’a tam bir uyum sağlıyor ve detay ve stil olarak aynı kalite seviyesine sahip. Sea Owl nasıl bir hayal gibiyse, Fledgling de ister tam açılarak bir iç/dış mekan ortamı sunan, ister yukarı doğru yükselerek havadar bir ortam sunan cam tavanı ile bu hayalin bir parçası oluyor. Telefon ve iPod’lar için şarj ve bağlantı üniteleri ne kadar hoş bir detaysa 40 knot olan son hızı da o kadar etkileyici.

)

Bu 8.6 metrelik hizmet teknesi ana tekne ile aynı temiz hatlara, yeşil gövdeye ve tik üst yapıya sahip. Fledgling aile bireylerinin ve misafirlerin ulaşımının lüks ve konfor içinde sağlanması için tasarlanmış. Kokpit teknenin baş kısmında yer alıyor ve yolcular mevki ve navigasyon bilgilerini gösteren bilgilendirme sistemi sayesinde seyir keyfini yaşıyorlar.

Tekne sahibinin hafiflik gereksiniminden dolayı tekne epoksi karbon fiber malzemeye göre tasarlanıp imal edilmiş.
Bu “limuzin” hizmet teknesi Hodgdon’un ünlü kılan mükemmel işçilik ve sistem mühendisliğinin yüm özelliklerini taşıyor. Dış alanda AWD Design’ın karakteristik özelliği olan kavisli ve tik kaplı bir kıç ayna göze çarpıyor.

İç mekanda tik lambri kaplı ahşap mekan ayrı birer tuvalet ve lavabo ve 8 kişilik lüks deri oturma grubu sunuyor. Salonda NEMA 2000 sistem entegre iPad, elektrikli açılan cam tavan, hidrolik yükselen tavan, lithium ion akıllı batarya sistemi ve daha bir çok özellik yer alıyor.

Birçok ShowBoats Ödülleri jüri üyesi klima ve ısıtma sistemi, kapalı tuvalet ve açık kıç güvertesi gibi özellikleriyle bu limuzin hizmet teknesinin aynı zamanda gündelik kullanım için de ideal olduğunu düşünüyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder