Satılık Tekneler

Hodgdon 41 Onyx
28.10.2013 Hodgdon 41 Onyx

Hodgdon 41 Onyx

DeBasto Designs ve Hodgdon'un yeni konsept tasarımı 41 Onyx. Sahip olduğu dokunmatik kontrol ekranları ve son derece basit yeni nesil kumanda teknolojileri sayesinde, bu boyutlardaki motoryatların kolay kullanımı konusunda çığır açıyor. Kendi yerleşen entegre usturmaça sistemi, entegre tonoz halatı tutacağı gibi yenilikçi sistemlere sahip olmasına ek olarak hibrit elektrik itişli joystick dümenleme teknolojileri, kullanımı kolay hale getiriyor.

Geniş ve ferah iç kısmında büyük bir divan bulunuyor. Yuvarlak oturma grubu, mutfak ve cam tavan, harika bir uyum sağlamış. Yarı açık güvertesi, bu cam tavanın açılabilir olması sayesinde dış ortama daha da dahil olabiliyor.

Hodgdon 41 Onyx

Interiors Division of Loro Piana'nın paslanmaz ve dayanıklı malzemelerinden yapılan iç ve dış lüks eşyalar, kötü şartlara karşı maksimum dayanıklılığı garantiliyor.

Sadece yüksek stil değil, dünya süperyatlarında rastlanmaya başlanan öncü yenilikleri hayata geçiren 41 Onyx konsepti, neredeyse ikiyüz yıldır bu sektörde olan Luiz DeBasto'nun Hodgdon ile ortaya çıkardığı birlikteliğin bir meyvesi. Hodgdon 41 Onyx'in limitli sayıda, sadece dünyada öne çıkan tekne sahipleri için üretileceği tahmin ediliyor.

Hodgdon 41 Onyx


http://www.hodgdonyachts.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.