Satılık Tekneler

HeySea 41 Metrelik Motoryatını Sattı
07.08.2017 HeySea 41 Metrelik Motoryatını Sattı Çinli HeySeaYachts, 41,15 metrelik üç kat güverteli motoryatının satıldığını açıkladı. Avustralyalı Ensign Ship Brokers firması aracılığıyla satılan motoryatın, 2019’un üçüncü çeyreğinde sahibine teslim edileceği bildirildi. 

FRP 135 proje koduyla ortaya çıkarılacak olan motoryat, Çinli tersanenin şimdiye kadar inşa ettiği en büyük ikinci gövde olacak. Dış tasarımını Unielle Yacht Design firmasının üstlendiği FRP 135'in mühendisliğini HeySea tamamladı. Maksimum genişliği 8,5 metre olan motoryat, toplamda 500 metrekare iç hacim sunuyor. Bu muazzam rakama göre 500GT’un altında hacme sahip olacak. 

HeySea 41

Ana salonun iki yanında sürgülü açılır tam boy camlar dikkat çekiyor. Bu özellik yemek odası bölümünde de karşımıza çıkıyor. Biri skylounge master suit ve üçü VIP kamaralardan oluşan konaklama kapasitesi toplam 6 kamarada 12 kişi. 

Kıç tarafında geniş beach club ve gövdenin yan tarafından açılan servis teknesi garajı, motoryatın dikkat çeken özellikleri arasında. 

Çift Caterpillar makinelerle donatılacak olan motoryatın 18 knot sürate çıkabileceği bildiriliyor. Maksimum menzili ise 2 bin deniz mili. 

 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.