Satılık Tekneler

Heysea 152 Satışa Çıktı
29.06.2016 Heysea 152 Satışa Çıktı
Dünyanın en büyük brokerlik firmalarından birisi olan Yachting Partners International (YPI), 46,8 metre uzunluğundaki Heysea 152 süperyatının satış duyurusunu yaptı.

Heysea 152

Heysea 152, sahip olduğu balta burun tasarımı ve tamamen isteğe bağlı olarak düzenlenebilecek yerleşimi ile, 10 konuk ağırlayabilecek ve yatta 10 görevli bulunacak. 2 yıldır üretimi devam eden Heysea 152'nin elektronik cihazları, ekipmanları ve mühendisliği, dünyaca ünlü Avrupalı ve Amerikan tedarikçilerden yapılmış ürünlerden oluşuyor.

Yachting Partners International (YPI) Satış Direktörü Russell Crump, yaptığı açıklamada; “Heysea sadece kaliteli yat üretmiyor, aynı zamanda müşterilerince tercih edilen en kaliteli ürünleri standart olarak sunuyorlar. Heysea 152 ile birlikte, tersane çok temel örnek iç dekorasyon hazırladı. Müşterinin istekleri ve zevkine göre bu tasarım adapte edilecek veya arzuya göre yeniden şekillendirilecek. Bu hizmet saygın bir tasarımcıya veya müşterinin kendi seçeceği tasarımcıya yapılacak ödemeyi de kapsamaktadır.”

Heysea 152-2

Yachting Partners International (YPI) Group CEO’su ve YPI Asya Başkanı Laurent Debart ise, yaptığı açıklamada; “Heysea müşterilerine kaliteli ürün sunmaktadır. Müşteriler Amerika Birleşik Devletleri ya da Avrupa'da benzer yatlar için ödeyeceklerinin çok küçük bir kısmını ödeyerek yat satın alabilecekler.” dedi.

Heysea 152-3

Debart sözlerine şöyle devam etti; “Çin, dünya yatçılık endüstrisine yeni bir görünüm ve yeni bir bakış açısını sunuyor. Çok yüksek standartta kaliteli lüks yatları inşa edebilmek için, beceri, deneyim, kaynaklar ve bilgiye sahipler. Aynı şekilde müşterilerimiz de, yeni süperyat projelerini dünyanın saygın tersanelerinden en uygun fiyata ürettirmek arzusundalar. Heysea tersanesi de müşterilerine, dünyanın neresinde olursa olsun kullanabilecekleri en kaliteli süperyatı sunuyor. Bizde bu buluşmada en doğru fiyat ve kaliteli süperyat için teklife aracılık edeceğiz.”

Heysea 152 süperyatının liste fiyatı ise 18.600.000 $.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.