Satılık Tekneler

Henriques 50 Flybridge Fisherman
24.07.2013 Henriques 50 Flybridge Fisherman

Henriques, uzun zamandır açıklanması beklenen yeni 50 Flybridge modelini bu yıl piyasaya sürecek. Henriques, en büyük modeli olan 50 feet'lik sportif balıkçısını, yeni jenerasyona hitaben yeniden tasarladı. Tamamen yenilenen iç güvertesinde, son derece konforlu bir salon, üç adet misafir kabini ve iki adet yataklı kamara bulunuyor. El işçiliğiyle özelleştirilen iç dekorasyonunda, meşe ağacı kullanılmış. Henriques'nin bilinen 'balıkçı' çizgideki kokpit yapısı, yeni 50 Flybridge'de aynen kullanılmış.

Kıç kokpit güvertesinde iki balık livarı, dondurucu, olta tutucuların yanı sıra, makine dairesine giriş kapağı yer alıyor. Flybridge'inde ise, diğer modellere kıyasla çok daha geniş bir yaşam alanı var. Flybridge'de ek olarak, isteğe göre asma katta konulabiliyor.

Yeni 50 Flybridge'in standart makine donanımı ise, 1015 beygirlik çift Caterpillar. Standart makinelerle 30 knot seyir ve 36 knot maksimum sürat yapabiliyor.

Henriques 50 Flybridge Fisherman

Teknik Özellikler:

L.O.A – 50'

Beam 16' 6"

Draft – 56"

Fuel - 1,000 Gallons

Water - 160 Gallons

Displacement - 50,000 Lbs.


http://www.henriquesyachts.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.