Satılık Tekneler

Heliotrope 48
03.11.2015 Heliotrope 48

Heliotrope 48, her köşesi ile sizleri şaşırtacak aile tipi bir gezi teknesi. Katamaran gezi teknesini, ister hafta sonu gezileriniz için isterseniz açık denizlerde kullanabilirsiniz.

Heliotrope 48

İşlevsellik, güvenlik ve konfor unsurlarının dikkate alınarak tasarlandığı gezi teknesi, son teknoloji yatlarda bulunan pek çok özelliğe sahip. Heliotrope 48'in özelliklerini sunduğu alanları, zarafet ve hız olarak özetleyebiliriz.

Katamaran bir tekne olma avantajı ile Heliotrope 48, kendi sınıfında dünyanın en büyük flybridge alanını sunuyor. 

Heliotrope 48-1

Güney Afrikalı Lamprecht ailesinin, Tayland’ın Bangkok kentindeki Bakri Cono tersanesinde üretilen Heliotrope 48 Space Grace Pace,, dünyanın her hangi bir köşesinde gördüğünüzde şaşıracağınız bir aile tipi gezi teknesi.

Heliotrope 48, geçtiğimiz ay denize indirildi ve artık boat showlarda kendini kanıtlamaya çalışıyor.

Heliotrope 48-2

Heliotrope 48, iki farklı yerleşim düzeni ile satışa sunuluyor; biri master olan üç kamaralı versiyon veya ranzalı aile tipi yerleşim seçeneği bulunuyor.

Yat sahibine en harika konaklamayı sunmayı hedefleyen versiyonda, master kamara gezi teknesinin iskele tarafının tamamını kaplıyor. Aile tipi yerleşim versiyonda ise, yatın iskele ve sancağında karşılıklı iki kamara ile bağımsız önde bir kamara olarak yer alıyorlar.

Heliotrope 48-3

Sahip olduğu 260 HP motorlar ile Heliotrope 48 gezi teknesi, 12 knot maksimum hıza ve 10 knot seyir hızına sahip bulunuyor.
 
www.bakricono.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.