Satılık Tekneler

Heesen’in Yeni Projesi - Süperyat Ayla
22.12.2016 Heesen’in Yeni Projesi - Süperyat Ayla Hollanda’daki Heesen tersanesi, üretimine devam ettikleri en son süperyatlardan birisi olan 50 metre uzunluğundaki Ayla projesine dair bilgileri paylaştı. Hollanda’nın Oss kentindeki tersanede ,yatın gövdesi ile üst yapısı iki gün önce birleştirildi. Omega Architects tasarım ofisinden mimar Frank Laupman’ın tasarladığı yatın, iç dekorasyonundaki minimalist şık çizgiler ise Cristian Gato’nun çizim masasında şekillenmiş.

Süperyat Ayla

Ayla projesi adı verilen süperyatta, 12 konuk 6 kamaradan oluşan konuk ağırlama ünitesine yerleşim planında yer verilmiş. Master kamarası ve ilave olarak oluşturulan VIP süit, ana güvertede yatın burun kısmının tamamını kullanıyor. Ayrıca, iki adet çift yataklı ve iki adet iki kişilik yataklı kamaralar da alt güvertede konumlandırılmış. 

Süperyat Ayla.

Heesen tersanesinden yapılan açıklamada, Heesen takımı yeni süperyat projesi hakkında şöyle diyorlar; ''Ayla projesindeki yatı, sadece hız ve güç olarak tanımlamak yetersiz kalacaktır. Aynı zamanda bu projeyi tanımlamak için konfor ve hacim kelimelerini de eklemek gerekmektedir.

Süperyat Ayla..

Sıfır hız sabitleyiciler yatın hareketini demirde iken azaltmaktadır. İç mekan hacmi 500 groston altındaki yat, sınıfında benzerlerine göre en mükemmel konforu sunmaktadır.

Süperyat Ayla,

Yata sahip olacak kişi veya aileni, iç dekorasyonda arzu edecekleri değişiklikler, ancak hangi aşamada katılacaklarına bağlı olacak. Buna göre, yerleşim planı şekillendikten sonra mobilyalardaki kumaşlarda, yatay ve düşeyde kullanılan malzemelerin, duvar kaplamaları ve yer döşemelerinin seçimini yapabileceklerdir. Bu sayede yat sahibi hem malzemeleri seçebilecek, hem de farklı renk paletini kullanarak kendilerine özgün atmosfer ile yaşam tarzlarına uygun tatları yakalayabilecekler.”

Süperyat Ayla...

İki adet MTU 16V motor ile donatılacak olan yeni yat, maksimum 23 hıza erişebilecek. Okyanus aşırı da seyahat edebilecek olan yat, 11 knot hızda 3.200 deniz mili, seyahati yakıt almadan yapabilecek.

Heesen tersanesinde üretimi devam eden yatın, 2018 yılının Nisan ayında tamamlanması planlanıyor. Henüz alıcısı olmayan yatın, halen brokerlerin satış listesinde 32.900.000 € etiket fiyatı bulunuyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.