Satılık Tekneler

Heesen'in yeni incisi "Galatea"
01.06.2014 Heesen'in yeni incisi  "Galatea"

Heesen- Galatea

Heesen'in 40 metrelik 'sportster' motoryatı 'Galatea' gelişmiş aluminyum gövde teknolojisi, yüksek performansı ve benzersiz iç tasarımıyla Hollanda üretimi standartlarının bir başka elçisi.
M/Y Galatea konfor ve gücün optimum dengesi olarak karşımıza çıkıyor. Mermer banyolara, lüks tasarım unsurlarına sahip olmasının yanında M/Y Galatea, 27.5 knot sürate çıkabiliyor.

Heesen'in yeni incisi  'Galatea'

Hususi kullanım için üretilen motoryatın güneş güvertesinde mümkün olabilecek en geniş yaşam alanı oluşturuldu. Rahatlama ve yemek alanları bulunan flybridge'i tam olarak 85 metrekare genişliğinde. Flybridge'de dümen istasyonunun yanı sıra yemek bölümünün de üzeri kapalı. Yan kısımları ise cam panellerle korunur hale getirilmiş. Motoryatın salonu 10 metre uzunluğa yayılmış durumda. Salonda geniş kare şeklinde bir oturma grubu, kıç tarafta ise yemek bölümü bulunuyor.

Heesen'in yeni incisi  'Galatea'

M/Y Galatea'da 10 kişi konaklayabiliyor. Sahip olduğu 5 kabine, ana güvertede yer alan master kabin, alt güvertede ikisi VIP olmak üzere dört misafir kabini dahil. Her bir kabin mermer döşeli ebeveyn banyoya sahip.

Omega Architects'ten Frank Laupman, Hollanda ekspresyonizmini Galatea'nın iç tasarımında yansıtmaya çalışmış. Ahşap kontrast, basit ve temiz çizgiler, cam detaylar ile sakin atmosferi ortaya çıkarmayı başarmış. 27.5 knot'a ulaşabilen M/Y Galatea, çift 3800 beygirlik MTU makinelere ve gyro stabiliser sisteme sahip.  

Heesen'in yeni incisi  'Galatea'
www.heesenyachts.nlYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.