Satılık Tekneler

Heesen'ın motoryatı Ilona satıldı
30.11.2015 Heesen'ın motoryatı Ilona satıldı
Burgess tarafından 8,7 milyon Euro’dan listelenmiş olan, motoryat Ilona’nın satışı yapıldı.

37 metre boyundaki motoryat Ilona, Heesen Yachts tarafından üretilmiş, 2007 yılında suya inmişti. Bu son satışından hemen önce refit çalışmasına başlanan motoryat, yenilenen detayları ve tamamen yeni boyasıyla tersaneden ayrıldı ve ardından satışı gerçekleşti.

heesen-ilona

Birer master ve VIP suit, bir adet çift kişilik ve iki adet ikiz yataklı kamarasıyla, toplam 12 kişilik misafir kapasitesi sunan Ilona, oldukça donanımlı yaşam alanlarıyla fark yaratan bir motoryat. Ilona’nın kıç güvertesinde hasır kaplamalı krem rengi koltuklar ve isteğe göre yükselip alçalabilen, bu sayede yemek veya kokteyl masası olarak kullanılabilen masa bulunuyor. Bu bölümün hemen karşısında da dev ekran televizyon yer alıyor. Ana salonun içinde ise yuvarlak bir yemek masası mevcut. Salonun kıç tarafında konumlanan bu masada, sekiz kişi rahatlıkla yemek yiyebiliyor. Koyu bambu ve kiraz panellerle kaplı zemin, atmosferi oldukça sıcak bir hale dönüştürüyor. 

Son teknoloji ses ve görüntü sistemleri, kıç güverteye, ana salona ve master suit’e eğlenceyi taşıyor.Motoryatın güneş güvertesinde yer alan jakuzzi, alanında geniş güneşlenme minderleri ve sekiz kişilik yemek bölümü mevcut. Burada, geniş güneşlikler sayesinde istenildiği gibi güneşten korunmak da mümkün. 

Ilona, 3 bin 700 beygir güç üretebilen çift MTU makineye sahip. Bu devasa makineleri sayesinde, 25 knot gibi etkileyici süratlere erişebiliyor. 12 knot olan seyir süratinde ise, 2 bin deniz mili mesafe katedebiliyor. 
 
www.heesenyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.