Satılık Tekneler

Heesen Yachts'dan "Project Necto"
30.06.2014 Heesen Yachts'dan "Project Necto"

Heesen Yachts45 metrelik ilk flybridge megayat'ı YN 17145'in 'Project Necto'nun satışını yaptı. Bir süperyat müşterisi tarafından alınan Project Necto, sürat ve güç ihtiyacına tam anlamıyla cevap veriyor.

heesen-necto

Güçlü bir sportif yat olan 45 metrelik Necto, 30 knot maksimum sürate erişebiliyor. Tamamen aluminyumdan üretilecek olan yarı-deplasman gövdesi ve çift MTU 16V 4000 makineleriyle gücü yüksek süratlere dönüştürebiliyor. Güç ile birlikte konfor ve lüksü birlikte sunan bu megayat, 12 knot süratte 2 bin 750 deniz mili mesafe katedebiliyor.

Project Necto'nun dış tasarımını Omega Architects'ten Frank Laupman ortaya çıkardı. Keskin ve dar profiliyle agresif bir görünüm göze çarpıyor. Megayat'ın iç tasarımını ise İtalyan tasarımcı Cristiano Gatto yaptı. Sıcak ve samimi atmosfere sahip iç yaşam alanlarında 10 misafir konaklayabiliyor. Tam genişlikteki ana kabin, ana güvertede yer alıyor. Alt güvertede ise 4 adet misafir kamarası bulunuyor.

heesen-necto-saloon

Yatın sahibi dış yaşam alanlarına da hayli önem verdiği için olağan üstü genişlikte bir güneş güvertesi, bu tasarımda oluşturulmuş. 84 metrekare genişliğindeki güneş güvertesinde taşınmaz eşyalar tercih edilmemiş ve geniş açıklık alan her türlü rahat kullanım için muhafaza edilmiş.

heesen-necto-master cabin

Kuzey Denizi'nde 2016'nın Ocak ayında tamamlanması planlanan deniz testlerinin hemen ardından sahibine teslim edilmesi planlanıyor.


www.heesenyachts.nl
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder