Satılık Tekneler

Heesen Yachts'dan 50m Süperyat
25.04.2014 Heesen Yachts'dan 50m Süperyat

'Bir kurt doğdu!' sloganıyla suya inişi dünyaya duyurulan 50 metrelik yeni süperyat, Mart'ın sonunda denize kavuşmuş oldu. YN 16650 isimli projeye, suya indiği ve sahibinin de katıldığı törende, sahibi tarafından 'Monaco Wolf' adı verildi.

Heesen Yachts'dan 50m Süperyat

Yatın alıcısının Heesen ile kontak kurmasını sağlayan Burgess'in direktörü Rupert Nelson 'Heesen'in üretim ekibi yeni motoryatın inşasında çok çalıştı, onlarla tanışmak bir ayrıcalık.' dedi. 'Kadın ve erkeklerden oluşan proje ekibiyle özellikle teslimat süresinin proje esnasında kısaltılması gibi bir durumda birlikte olmak önemliydi.'

Monaco Wolf, son versiyon 16V 4000 M73L, MTU makinelerle donatıldı. 3100 deniz milinden uzun yol gidebilme kapasitesiyle birlikte 23 knot maksimum sürate çıkabiliyor. Belirgin akışkan hatları, Omega Architects'ten Frank Laupman'ın tasarımı. Heesen'in pelikan gagası burun yapısı bu tasarımda da göze çarpıyor.

Süperyatın şık iç tasarımı, İtalyan tasarımcı Francesco Paszkowski'nin eseri.

Tamamen kişisel zevke göre ayarlanabilen gelişmiş ışıklandırma sistemi, yeni motoryatın dikkat çeken özelliklerinden birisi. Işıklandırma sistemi sayesinde aydınlık bir parti atmosferinden keyifli bir sakin geceye kadar istenilen her türlü ortam oluşturulabiliyor.

Sahip olduğu altı misafir yatak odasında 12 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Geleneksel şekilde ana güvertenin baş tarafında, tekne sahibinin kabini bulunuyor. Diğer misafir suitleri ise alt güvertede konumlanıyor.

Mayıs ayının sonunda sahibine teslim edilmesi planlanan Monaco Wolf'un testleri Kuzey Denizi'nde devam edecek.www.heesenyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.