Satılık Tekneler

Heesen Yachts, yeni 50M süperyatını sattı
25.02.2014 Heesen Yachts, yeni 50M süperyatını sattı

Heesen Yachts, yeni 50M süperyatını sattı

Heesen Yachts YN 16650 kodlu projesi 50 metre boyundaki Azuro'nun satışını tamamladı. Burgess ile ortaklaşa yaptığı çalışmada yeni süperyat projesi, bir Heesen müşterisine satıldı.

Omega Architects firmasından, Frank Laupman tasarımı olan Azuro, sahip olduğu farklı çizgilerin ötesinde 'pelikan gagası' şeklinde tanımlanan baş kısmıyla dikkat çekiyor.

Süperyat, dört farklı güverte alanıyla misafirlerine hizmet edecek. Her türlü duruma özel, yaşam alanlarını ayrı ayrı sunan bu süperyatın güneş güvertesi tam 70 metrekare. Baş üstü kısmında yer alan oturma alanı ise daha özel bir atmosfer yaratmak için ayrıca düşünülmüş.

Heesen Yachts, yeni 50M süperyatını sattı

Azuro'nun öne çıkan bir özelliğide kendi boyutlarındaki diğer motoryatlara göre en büyük iç hacmi sunuyor olması. Süratli seyirlere olanak tanıyan gövde yapısı, geniş yaşam alanları ve karşılaştırılamaz lüks özellikleriyle benzersiz bir motoryat. Natural minimalist yapılı iç dekorasyonu, İtalyan tasarımcı Francesco Paszkowski imzalı. İç yüzeylerde kullanılan malzemeler ise tik, kireç taşı ve deri.

Heesen Yachts, yeni 50M süperyatını sattı

Azuro, sahip olduğu altı ayrı kabinde toplam 12 kişiyi rahatlıkla misafir edebilecek. Alışılageldik şekilde baş tarafta konumlanan ana kabinin yanı sıra diğer misafir kabinleri alt güvertede yer alıyor. Misafir kabinlerinden tam genişlikte olanı VIP olarak tanımlanıyor.

Heesen Yachts, yeni 50M süperyatını sattı

Azuro'da son model MTU makineler kullanılacak. 16V 4000 M73L olarak geçen makineleriyle maksimum 23 knot sürat yapabilecek. Katedebileceği mesafe ise 3100 deniz milinden fazla. Açıklanan teslim tarihi 2014 Mayıs sonu.


http://www.heesenyachts.nl/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.