Satılık Tekneler

Heesen Yachts 47M Margarita
11.06.2014 Heesen Yachts 47M Margarita Heesen- Margarita-exterior

Hollanda'nın önde gelen tersanesi Heesen Yachts, geçen ay yepyeni 47m Süperyat Projesi MARGARITA (gövde 16847)’yı duyurdu. Lüks Süperyat MARGARITA’nın hem dış tasarım hem de iç tasarımı Omega Architects’e ait. Lüks yatlar Satori ve Lady Petra’ya kardeş nitelikte olan bu yat, zarif pencereleri, keskin gövde ve üstyapı hatlarına ilave olarak sade simetrisi ile karakterize edilebilir.

Heesen- Margarita- port view

47m’lik Heesen’in MARGARITA’nın, etkileyici master kamarası, iki double, ve iki twin yataktan oluşan 5 deluxe kabin ile 10 misafiri ağırlayabiliyor. Çağdaş klasik stile sahip zarif iç mekanı ince ipek, keten örgü gibi kumaşlar, sedefli Majilite ve zengin taneli deriler ile özenilmiş. Proje MARGARITA Süperyat’ta ayrıca şezlonglarla çevrili bir jakuzi havuzu, 12 kişilik gölgeli bir tik yemek masası, bir bar ve kanepeler ile donatılmış 85 metrekarelik inanılmaz bir güneşlenme terasına sahip.

Heesen- margarita- master bedroom

Ikiz MTU 8V 4000 M63 dizel motorları ile güçlendirilmiş, yepyeni 47m süper yat Projesi MARGARITA (gövde 16847) yaklaşık 15 knot maksimum hızı ve 12-knot uzun menzilli seyir hızı ile 4.000 deniz mili menzile sahip olması bekleniyor.www.heesenyachts.nl


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder