Satılık Tekneler

Heesen, Süperyat Asya’yı suya indirdi..
26.01.2015 Heesen, Süperyat Asya’yı suya indirdi..
Dünyaca ünlü Heesen Yachts, YN16947 kodlu projesini geçtiğimiz ay suya indirdi. 47 metrelik süperyatın suya indirilme töreni sırasında, isminin sahipleri tarafından ‘Asya’ konduğu öğrenildi.

Heesen, Süperyat Asya’yı suya indirdi..

Asya’nın dış tasarımını Omega Architects’ten Frank Laupman yaptı. Laupman çağdaş yeteneği sayesinde, geleneksel çizgileri yekpare yapıştırma camlar ve siyah renk ile kombine etti. 

Heesen, Süperyat Asya’yı suya indirdi..

Birden fazla ödül sahibi tasarım stüdyosu Bannenberg & Rowell tarafından tasarlanan iç kısmında, Uzak Doğu’nun dingin atmosferi hakim. Dieter Rams, Frank Lloyd-Wright ve Tadao Ando’nun tasarımlarından ilham alınan iç dekorasyonda, sadelik ve sofistike yapının ileri seviye formu dikkat çekiyor. Gri tonlarında meşe, ipek ve bronzun koyu Makassar abanoz ağacı ile kontrastı mobilyalarda tercih edilmiş. Paslanmaz çelik detaylar da bu kontrastı destekler şekilde kullanılmış.

Heesen, Süperyat Asya’yı suya indirdi..

Süperyat Asya sahiplerine bu ay teslim edilecek.

www.heesenyachts.com

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.