Satılık Tekneler

Heesen, Ruya Projesinin Satışını Tamamladı
25.05.2017 Heesen, Ruya Projesinin Satışını Tamamladı Heesen Yachts, 47 metrelik Ruya projesinin satışını gerçekleştirdiğini bildirdi. Heesen, Amerikalı eski bir müşterisine yaptığını açıkladığı satışın ardından, yatın yaz sezonunu Akdeniz’de seyrederek geçireceğini belirtti. Yaz sezonunun akabinde ise, Monaco ve Fort Lauderdale yat fuarlarında boy gösterecek.

Süperyat Ruya

Ruyakız kardeşi olan 47 metrelik ödüllü Elena’ya kıyasla 85 metrekareye kadar genişletilmiş güneş güvertesi alanı sunuyor. Bu muazzam alan; antrenman yapmak, yemek yemek ve güneşin tadını çıkarmak için tüm donanımlara sahip.

Süperyat Ruya.

Yatın dış tasarımcısı Omega Architects, üst güvertenin kıç bölümünü yemek alanı olarak düşünmüş. Tüm bunlara ek olarak, toplam 180 metrekare açık yaşam alanını tamamlayan ana güvertenin kıç güvertesi ise oturma alanı için ayrıca tasarlanmış.

Süperyat Ruya..

Sahip olduğu 5 kamarada 12 kişiye kadar misafir kapasitesi sunan Ruya projesi, Heesen’in Bannenberg & Rowell ile işbirliği neticesinde inşa ettiği beşinci 47 metrelik yat.

Süperyat Ruya,

Çift 1341 beygirlik MTU 8V 4000 dizel makinelerle donatılan Ruya, 4000 deniz mili mesafe kapasitesiyle etkileyici transatlantik menzil performansı ortaya koyuyor. Ampul burun yapısıyla tasarlanan çelik gövdesi ve güçlü motorları sayesinde, yatın seyir sürati 12 knot.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder