Satılık Tekneler

Heesen ''Monaco Wolf'', 30 Milyon Euro’dan Satışa Çıkarıldı
24.02.2016 Heesen ''Monaco Wolf'', 30 Milyon Euro’dan Satışa Çıkarıldı
49,8 metre boyundaki Monaco Wolf, Burgess tarafından satışa çıkarıldı. Mart 2014’de suya indirilen Heesen üretimi süperyatın ‘Monaco Wolf’ ismi, sahibi tarafından verilmişti. En son versiyon 16V 4000 MTU makinelere sahip olan süperyat, 3100 deniz mili mesafe katedebiliyor. Maksimum sürati ise 23 knot. 

Omega Architects’den Frank Lauoman tasarımı olan Monaco Wolf'un, pelikan gagasından esinlenilerek ortaya çıkarılan burun yapısı, tasarımın ilk etapta dikkat çeken özelliği oluyor.

Monaco-Wolf

Altı adet kamarasında on iki misafir ağırlayabilen süperyatın master suiti, ana güvertenin baş tarafında konumlanıyor. Tam genişlikte bir VIP kamara, iki adet çift kişilik ve iki adet ikiz yataklı kamara alt güvertede yer alıyor. Kamaraların tümünde ebeveyn banyo mevcut. 

Yetmiş beş metrekarelik güneş güvertesi, baş taraftaki özel açık hava salon kısmı, üst güvertedeki yemek alanı ve ana güverte terası, süperyatın oldukça geniş dış yaşam alanlarını oluşturuyor. 

Satılık durumda olan süperyatın iç yaşam alanlarında, yanık turuncu Hermes kumaşlar kullanılmış. Özel tasarım LED ışıklandırma sistemleride ambiyansı, istenilen şekilde dönüştürülerek benzersiz parti ortamı veya sakin bir dinlenme atmosferini iç mekanda anında yaşatıyor. 

Monaco Wolf, Burgess tarafından 29 milyon 500 bin Euro fiyatla satış listesinde yer alıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.