Satılık Tekneler

Heesen, 47 metrelik "HE"projesini sattı
01.08.2014 Heesen, 47 metrelik "HE"projesini sattıHollandalı yat üreticisi Heesen, 47 metrelik projesi ‘Hé’ yi sattığını açıkladı. Heesen’in YN 16947 kodlu projesi olan motoryat Hé’nin satışı, geçtiğimiz Haziran ayında yapılmış. Satış ile ilgili Heesen pazarlama direktörü Mark Cavendish şu açıklamayı yaptı:
“Bu satış, 2014’ün ilk 6 ayında yaptığımız 4. Satış kontratı olmuş oldu. Pazarın yeniden toparlamaya başlamış olması bizi sevindiriyor.”

Yuvarlanmış hatları ve ampul burun yapısıyla ‘Hé’ başarılı bir mühendisliğe sahip. Gücünü çift MTU 8V 4000 M63 makineden alan motoryat, yumuşak ve güvenli seyir hissini 12 knot süratte 4 bin deniz mili boyunca sürdürebiliyor. ‘Sıfır sürat’ stabilizörleri sayesinde de demirdeyken maksimum konforu misafirlerine yaşatıyor.


Motoryat'ın sofistike iç tasarımını Londra’dan, ödüllü tasarım stüdyosu Bannenberg & Rowell Design üstlendi. Bu çalışma, Bannenberg & Rowell Design’ın Hollandalı üreticiyle yaptığı beşinci başarılı çalışma oluyor. Stüdyonun önceki projeleri 37m Aurelia, 47m Elandess (şuanda Raasta), Lady Petra, My Secret, ve yeni suya indirilen 65 metre boyundaki Galactica Star.

Projenin ismi ‘Hé’, Çince’de “barışın en basit formu ve harmonisi” anlamına geliyor. Bu felsefe, Bannenberg & Rowell stüdyosunun projedeki ilham kaynağı olarak tasarıma yansıyor. Motoryat'ta 12 misafir, açık renklerin ve aydınlığın rahatlatıcı atmosferinde rahatlıkla konaklayabiliyor. ‘Hé’nin planlanan teslim tarihi Şubat 2015.


www.heesenyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder