Satılık Tekneler

Heesen, 45 metrelik projesini Amore Mio'yu tamamladı
19.11.2015 Heesen, 45 metrelik projesini Amore Mio'yu tamamladı
Hollandalı Heesen Yachts, 45 metrelik sportif süperyat projesini tamamladı. Suya indirilen yeni süperyatın ismi ‘Amore Mio’ oldu. 

Amore-Mio

Yeni Amore Mio, flybridge’li, tamamen aluminyumdan üretilmiş bir süperyat. Tecrübeli bir yat sahibine satılan Amore Mio, sahibinin Heesen’in temel unsurlarıyla birlikte süratli, sportif bir yat isteklerine cevap verir nitelikte tasarlandı. Sonucunda ortaya Hollanda’da üretilmiş, en güçlü ve en sportif süperyat niteliklerinde bir proje çıkarıldı. 

Çift MTU 16V 4000 makineler, bu ‘gücün’ kanıtı olarak karşımızda. 30 knot sürate erişebilen 45 metrelik bu süperyat, 12 knot seyir süratiyle 2 bin 750 deniz mili mesafe katedebiliyor. 

Amore-Mio-1

Yeni süperyatın tanıtımı, ilk defa 2012 yılında Monaco Yacht Show’da yapılmıştı. Frank Laupman tarafından tasarlanan özgün dış çizgileri ve boğumlu burun yapısı; Heesen için oldukça farklı bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. 

Amore Mio ile Heesen’deki üçüncü projesine imza atan İtalyan tasarımcı Cristiano Gatto, sahibinin istekleri doğrultusunda iç kısımda sıcak ve çağdaş bir dekorasyon ortaya çıkardı. 

Amore-Mio-2

Ana güvertede yer alan tam genişlikteki tekne sahibi kamarasıyla birlikte, iki adet çift kişilik ve iki adet ikiz yataklı kamaralarda toplam 10 kişilik konaklama kapasitesi mevcut. Misafir kamaraları, alt güvertede konumlanıyor.

Dış yaşam alanlarında ise 18 metrelik sinema perdeli güneş güvertesinde, ek olarak 10 kişilik yemek masası, kare havuz ve teras dikkat çeken unsurların başında geliyor. Amore Mio, Kuzey Denizi’ndeki testlerinin tamamlanmasının ardından sahibine Ocak ayında teslim edilecek.

www.heesenyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder