Satılık Tekneler

Havalı Savaşçı, Atlante
30.12.2015 Havalı Savaşçı, Atlante
Tasarımcılar, 54,8 metrelik Atlante projesinin kontratını kapabilmek için büyük mücadele verdi. Kazanmanın tek yolu ise, keskin hatlarla askeri görünümlü, kamufle bir silüete sahip süperyat ortaya çıkarmaktı. Sonuç ise benzersiz oldu. Yenilikçi fikirler; 54,8 metre boyunda, metalik gri gövde üzerine mat ‘jet siyahı’ üst yapı, 200 metrekare cam alanı ve yuvarlak çizgilerden tamamen uzak bir tasarım olan Atlante’yi ortaya çıkardı. Süperyat, İtalyan üretici CRN tarafından özel olarak üretildi.

atlante

Tekne sahibinin servis botlarını asla görmek istemediğini belirtmesinin sonucunda, saklı servis botu garajı düşünüldü. Bu sayede ana güvertenin kıç tarafında bir beach club tasarlanabildi. Ek olarak kıç kapağın açılmasıyla, su seviyesinde ikinci bir beach club da mevcut kılındı.

atlante-2

Süperyat Atlante’de spor salonu, masaj odaları, sinema salonu gibi unsurlar eksik edilmedi. 6 bin litrelik şelaleli spa havuzu, geniş güneşlenme alanı ve helikopter pisti de süperyatta mevcut. 

atlante-3

Süperyatın tüm demirleme ve bağlanma donanımı, saklı olacak şekilde konumlandırıldı. Demir zincirleri vinçler ve benzeri ekipmanların tümü gözden uzak. 

atlante-4

2,22 metre olan tavan boyu, geniş koridorlar süperyatta oldukça açık bir atmosfer sunuyor. Son derece ferah olan tekne sahibi kamarası, akla gelebilecek tüm lüks özelliklere sahip. İç düzeni oldukça akıllıca tasarlanmış olan Atlante’de, kaptan kamarasının konumu. Alışılagelmedik biçimde köprü güvertesinde konumlanmayan kaptan kamarası, alt güvertede oldukça büyük bir kamara olarak karşımıza çıkıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

HAYIRLI GÜNLER, YAT VİTRİNİ HARİKA BİR SİTE. BENİM GİBİ BİR GARİBİN BİLE SANAL HOBİLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR. TEŞEKKÜRLER VE HAYIRLI İŞLER.....

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder