Satılık Tekneler

Hatteras'tan yeni 90 Motor Yacht
20.11.2015 Hatteras'tan yeni 90 Motor Yacht
2015 Fort Lauderdale uluslararası yat fuarında Hatteras’ın yeni 90 feet modeli tanıtıldı. ‘Motor Yacht’ adını taşıyan serinin en yeni üyesi olacak olan yeni Hatteras 90, Hatteras 100 ve 70 Motor Yacht isimli bu serinin modellerinin arasını dolduracak.

hatteras-90-motoryacht
 
Müşterilerine daha geniş bir portfolyo sunmak amacıyla tasarlandığı belirtilen yeni 90 MY, açık ve kapalı flybridge versiyonlarıyla piyasada yerini alacak. 
 
Kıç tarafta yer alan yemek masası ve salon bölümü, isteğe göre mutfağın orta kısma taşınması ve yemek masasının en kıç tarafta konumlandırılmasıyla; baş tarafta yer alan benzersiz bir salon seçeneği olarak da sunuluyor. 

hatteras-90-motoryacht-1
 
Çerçevesiz ve geniş ana güverte camları, deniz manzarasını sonuna kadar yaşamaya olanak sağlıyor. Hatteras’ın tasarım ekibi buna ek olarak, katlanarak açılan balkonlar da tasarlamış. Bu sayede ana güvertedeki misafirlerin, denizin keyfini çıkarmasına hiç bir engeli kalmıyor.
 
Alt güvertede dört adet misafir kamarası bulunuyor. Kamaraların her birinde ebeveyn banyo mevcut. Teknenin kıçından ayrı bir inişi olan personel bölümü ise, makine dairesinin kıç tarafında konumlanıyor. 

hatteras-90-motoryacht-2
 
Sadece kıç güvertede değil, başüstünde de özel bir oturma ve rahatlama alanı var. Bu kısımlarda yine geniş oturma grupları, kokteyl masaları ve güneşlenme minderleri mevcut. Flybridge ise, 90 feet’lik bir motoryata göre hayli geniş bir biçimde tasarlanmış. Tam donanınmlı dümen istasyonu ile birlikte sekiz kişilik yemek masası, uzun oturma grubu ve bar, üzeri hard top tavan ile kapatılmış flybridge’in başlıca unsurları.
 
90 Motor Yacht adlı model, inşasının tamamlanmasının ardından 2017 Miami yat fuarında tanıtılacak. 
 
www.hatterasyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder