Satılık Tekneler

Hatteras GT63
10.11.2014 Hatteras GT63 Yeni Hatteras GT63, şık Carolina tarzı, üstün deniz tutuşu özellikleri, 41 not üst düzey hızı ve Hatteras'ı açık deniz olta balıkçılarının altın standardı haline getiren elit inşası sayesinde, sınıfındaki diğer teknelerden üstün kılınmak üzere tasarlanmış balıkçılık teknesine dönüştürülebilir birinci sınıf bir teknedir. 

Hatteras GT63

Hatteras yetkililerinin görüşüne göre; GT63'ün tasarımında, ileriyi düşünen bir tasarım yaratmak için, klasiklerden şekillendirme ilhamı aldık. Tarzına, agresif pruva ışığı, uzun ve alçak ön güverte, düz kaptan köşkü ve içe çökük kıç, bu büyüklükteki dönüştürülebilir teknelerde pek yaygın olmayan sanatsal bir öğe olarak damgasını vuruyor. Bu şık çizgiler, en çok özel yapımlarda rastlanan opsiyonel tik ağacı vurgularıyla güçlendirilebilmekte. 

Hızın, turnuvalara katılan olta balıkçıları için öneminin farkındayız ve tam yükteyken 41 deniz mili üst düzey hızı ile, GT63 yarışta birinciliği garantileyecek güçle dolu. Bir çift 1,900-bhp Caterpillar C32As takıldığında, GT63'ün 36 deniz mili seyir hızından rakip olta balıkçıları da memnun kalacaklarını ifade ediyorlar.

Hatteras GT63- runnning

Canlı hızının kaynağı, kısmen, Hatteras'ın etkisi kanıtlanmış reçine infüzyon işlemimizle gövdedeki ağırlığı azaltma şekli. Bu teknoloji, daha güçlü bir yapı ve batardoların ve kirişlerin daha kusursuz bir şekilde birleşmesini sağlayan üstün cam-reçine oranıyla çok daha eşit dağılımlı bir yapı sağlamakta. Hatteras, daha akıllıca ve daha verimli bir şekilde inşası için, bu teknolojiyi ve sağladığı avantajlarını sürekli olarak geliştirmektedir. 

Çoğu deneyimli mürettebatın yüksek standartlarını karşılayacak büyüklükte tasarlanmış ve donatılmıştır. Halat takımı ve oltalardan her şeyin akıllıca depolanabilmesinin yanı sıra, traverste sirkülasyonlu bir canlı balık tankı, soğutulmuş balık kasaları, kaldırılabilen kasara girişi ve valf kontrollerinin bulunduğu açılır bir kanat istasyon bulunuyor. Üstün bir kokpitte yolcu konforu da kilit unsurdur, bu nedenle Hatteras, rüzgarlı denizlerdeki uzun bir yolculuğu  lüks bir seyahate dönüştürebilen eğimli arkalık ile donatılmış bir oturma katı ile donatılmış. Oturma katından aşağıya inen merdiven, açık köprüye gidiyor ve ileride, bir orta konsol dümen alanı ve geniş bir oturma ve depolama alanı teşkil ediyor. Hatteras GT63, aynı zamanda opsiyonel kapalı bir gezi teknesi özelliği de sunuyor.  

Hatteras GT63-Master Cabin  Hatteras GT63-Guest Cabin 

İç mekan, Hatteras için bir evrimi temsil ediyor. Salon ve ada mutfak, geniş bir alan algısı yaratıyor ve 270 derece görünürlük sağlıyor. Zarifçe yapılmış gömme mobilyalar, alanı genişletecek ve yolcuların her koltuktan manzarayı görmelerini kolaylaştıracak şekilde yerleştirilmiş. Ada tezgah, hem yemek yapmak hem de eğlenmek için tasarlanmış ve etrafına yerleştirilen bar tabureleriyle birlikte sunuluyor. Kamaralar mutfağın hemen altında ve standart olarak dört özel kamaraya ve üç banyo-tuvalete sahip. Tekne sahiplerinin, düzeni kendi özel ihtiyaçlarına uyarlayabilmelerine olanak tanıyan birçok seçenek mevcut.

Çalışmasını kolaylaştırmak ve ağırlığını azaltmak için, GT63, ABS şartnamelerine uygun olarak üretilmiş tek bir entegre yakıt tankı kullanılmış. Ortaya monte edilmiş olduğundan ve tekne yakıt yaktıkça, boyuna ağırlık merkezi pupayı  hareket ettirdiğinden, daha iyi bir performans sağlar, 

Hatteras GT63- Saloon

GT63, Hatteras’ın yeni nesil turnuva sınıfı dönüştürülebilir spor balıkçılığı teknelerinden oluşan GT serisinin üç yeni modelinden yalnızca biridir. GT63 gibi, GT54 ve GT60’ta, öncelikle balıkçılık amaçlı olarak tasarlanmıştır, 41 deniz mili üst düzey hız sunar. 
    
GT’lerin tümü, sektörün en sağlam sistemleri olan Hatteras marka, elektrik ve mekanik sistemleriyle üretilmiştir. Serideki her tekne, sınıfının en iyisi performans sağlamanın yanı sıra müşterilerin Hatteras’tan beklediği efsanevi sürüşü ve dayanıklılığı sürdürmek üzere tasarlanmıştır.   

Hatteras GT63- Layouts
TEKNİK ÖZELLİKLER 

Toplam Uzunluk 63’10”   19.46 metre
Toplam Uzunluk/Pruva korkuluğu İle birlikte 66’11” 20.4 metre
Genişlik 20’0”   6.1 metre
Çekiş (C)   5’0”   1.52 metre
Fribord Ön (C) 8’1”   2.46 metre
Fribord Arka (C)   3’6”   1.1 metre
Kamara Alanları 6’6”   1.98 metre
Temiz Su Kapasitesi (C)   300 g.   1,136 litre
Yakıt Kapasitesi (C)   1,930 g.  7,306 metre
Tutuş 150 g 568 metre
Seyir Sığası 440 nm 815 km
Ağırlık Deplasmanı (C)   101,000 lbs   45,813 kilo
Su hattının üstünde kalan Yükseklik: 15’   4.57 metre
Su hattının üstünde kalan uzunluk:   56’5”   17.2 metre 
             
MOTOR SEÇENEKLERİ

Çift CAT C32A Dizel Motorlar 1600 BHP
Çift CAT C32A Dizel Motorlar 1800 BHP
Çift CAT C32A Dizel Motorlar 1900 BHPa


Hatteras Türkiye'de Tatari Yatçılık tarafından satışa sunulmaktadır. 

www.tatari.com.tr


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder