Satılık Tekneler

Hatteras 100 RPH'nin ikinci Gövdesi Yapılıyor
19.10.2013 Hatteras 100 RPH'nin ikinci Gövdesi Yapılıyor

Hatteras 100 RPH'nin ikinci Gövdesi Yapılıyor

Hatteras 100 RPH motoryatın ilk üretiminin teslimatının hemen ardından, ikinci gövdenin yapımına başlandı. Amerikalı üreticinin yeni gövdenin ana hatlarıyla üretimini tamamlamasının ardından gövde, ana üretim merkezine gönderildi. Tamamen modern hatlara sahip olan kompozit yapılı motoryatın boyu 30.48 metre. Hatteras 100 RPH'nin en dikkat çeken özellikleri ise çok geniş tutulan iç hacmiyle oldukça ferah dış güverte alanlarına sahip olması.

Hatteras 100'ün alt güvertesinde bulunan bir ana kabin, bir VIP ve iki adet çift kişilik kamarayla sekiz kişi rahatlıkla konaklayabiliyor. İsteğe bağlı olarak ana güvertede bulunan geniş Amerikan mutfağının yerine beşinci kabin yer alabiliyor.

Hatteras 100 RPH'nin ikinci Gövdesi Yapılıyor

Teslimatı tamamlanan 1 numaralı gövdede kullanılan 1900 beygirlik Caterpillar C-32 makinelerle Hatteras 100 RPH, 25 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati ise 19 knot ve seyir mesafesi 680 deniz mili. İhtiyaca göre kullanılabilen 2600 beygirlik MTU makinelerle ise maksimum sürati 29 knot olarak veriliyor.

Şu anda yapımı süren iki numaralı gövde önümüzdeki yıl suya inmeye hazır olarak.

http://www.hatterasyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.