Satılık Tekneler

Harken'den %25 Daha Hafif Carbo Makara
26.11.2013 Harken'den %25 Daha Hafif Carbo Makara

Harken'in yeni döner uçlu Carbo makaraları, paslanmaz klasik makaralara göre %25 daha hafif. Harken yeni Carbo makarası ile yelken yarışçılarının direk ve bumbadaki ağırlık dertlerini azaltmayı amaçlıyor. 

Dayanıklı, cam destekli kompozit makara, paslanmaz klasik versiyonlara göre %25 hafif olmasının ötesinde, maksimum 136kg çalışma kuvvetiyle de öne çıkıyor. Harken firması, yeni Carbo makarasını küçük teknelerde iskota ve mandar, büyük teknelerde de kontrol iplerinde kullanılabilmek üzere piyasaya sürüyor. 

Carbo'nun döner uçlu yapısı sayesinde, kokpitten kontrol edilen sistemler, direk rotasyonuyla da sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor. Bumbaya takılı anayelken iskotası makaraları sistemleriyle de uyum içinde değiştirilebiliyor. 

 


Harken'den %25 Daha Hafif Carbo Makara

 

Klasik döner uçlu makaralarla aynı vida uzaklarına sahip olan Harken'in Carbo döner uçlu makarası, mevcut makaralarla kolaylıkla değiştirilebiliyor. Kilitlerinin yönleri de, makaranın yatay olarak istenilen pozisyonda monte edilebilmesi amacıyla kolayca değiştirilebiliyor. Döner uçlu Carbo makaraların 29mm ve 40mm seçenekleri mevcut.http://www.harken.com.au/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.