Satılık Tekneler

Hardy 50 DS
14.05.2014 Hardy 50 DS

Hardy 40DS'in London Boat Show'daki başarılı tanıtımının ardından İngiliz üretici yeni modeli Hardy 50DS'i duyurdu. Hardy 40DS ile benzer hatlara sahip yeni Hardy 50DS, yine Andrew Wolstenholme tasarımı. Agresif bir 'explorer' cinsi motoryat olan Hardy 50DS, güvenli seyir ve sert koşullarda konfordan ödün vermeme gibi başlıca özellikleri yansıtacak.

Hardy 50DS

Yeni 50DS, bir küçük modelinin aksine çift makineyle donatılacak. Standart olarak sunulacak olan 800bg MAN makinelerle 27-30 knot arası sürate çıkabileceği ön görülüyor. Motoryatın ihtiyaca göre farklı makine seçenekleride olacak. Yeni motoryatın en ilgi çekecek seçeneklerinden biriside flybridge seçeneği.

Yeni proje Hardy 50DS'in iç tasarımını CSL Yacht Design'dan ödüllü tasarımcı Chris Lock üstlendi. Aynı zamanda 40DS'in de içini tasarlayan Lock'un üçüncü Hardy tasarımı bu 50DS olacak. 50DS'in iç düzeninde bir adet çift kişilik ve iki adet ikiz yatak odası var. Tek seviyeli salonunda yemek bölümü ve TV sistemi mevcut. Salonun kıç tarafındaki camlı katlanır kapılar kokpit bölümüne açılıyor. Salonun ön tarafında ise mutfak yer alıyor. Dümen ve navigasyon bölümündeki iki koltukta da süspansiyonlu sistem tercih ediliyor.

Hardy 50 DS deck plan
Hardy 50DS floor planhttp://www.hardy-marine.co.uk/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.