Satılık Tekneler

Hanse 575'in Yüzüncü Gövdesi Satıldı
11.12.2013 Hanse 575'in Yüzüncü Gövdesi Satıldı

Hanse 575'in Yüzüncü Gövdesi Satıldı

Hanse Yachts yüzüncü Hanse 575’in satışını yaparak 50-60 feet arası segmentte liderligˆini ilan etti. 

Lansmanı üzerinden sadece bir yıl geçen Hanse 575 modeli geçtigˆimiz günlerde aldıgˆı son siparis¸lerle “dalya” dedi. 2012 Cannes Boat Show’da ilk defa sergilenen Hanse 575, lanse edildigˆi günden beri kendi bulundugˆu segmenti domine etti. 

Hanse 575'in Yüzüncü Gövdesi Satıldı

Hanse 575’in bu bas¸arısını taçlandıran bas¸ka bir bilgi ise prestijli pazar aras¸tırma s¸irketi Interconnection Consultingden geldi. Avrupa yelkenli tekne pazarında yapılan en son aras¸tırmalara göre 51-60 ft yelkenli tekne segmentindeki lider, %20’lik pazar payıyla Hanse Yachts oldu. 

Son bir yılda, Hanse 575’e en fazla siparis¸ Türkiye’den geldi. Yüzüncü tekne ise Avustralya’ya satıldı. Hanse Yachts Türkiye temsilcisi Trio Deniz’in Kurucu Bas¸kanı Murat Bekirogˆlu “Hanse 575, tüm dünyada beklenenin üzerinde bir ilgi gördü ve Hanse’yi liderligˆe tas¸ıdı. Türkiye ise Hanse 575’in dünyadaki bir numaralı pazarı oldu. 575, bu boy teknelerde bir ilk olan özel bot garajına sahip. Ayrıca tüm Hanse’ler gibi performanslı ve denizci karakteriyle öne çıkıyor. Bunlara ek olarak genis¸ ve yenilikçi kokpit tasarımı, inanılmaz iç mekan hacmi, onlarca farklı iç yerles¸im seçenegˆi ve kis¸iselles¸tirme olanakları ile Hanse 575’in rakiplerinin çok önünde oldugˆunu düs¸ünüyoruz. Geçen sene gerçekles¸en satıs¸ rakamları da bize dogˆruladı” dedi. 

Hanse 575'in Yüzüncü Gövdesi Satıldı

Alman teknecilik grubu Hanse Group, du¨nyadaki en bu¨yu¨k u¨c¸ teknecilik grubundan birisidir. Hanse, Moody, Dehler, Fjord ve Varianta markalarını bu¨nyesinde bulunduran grup, gec¸tigˆimiz gu¨nlerde Sealine markasını da alarak teknecilik endu¨strisinde daha iddialı bir hale geldi.

Hanse 575'in Yüzüncü Gövdesi SatıldıHanse 575'in Yüzüncü Gövdesi Satıldı

Sekto¨ru¨n lider markalarının Tu¨rkiye distribu¨to¨rlu¨gˆu¨nu¨ u¨stlenen Trio Deniz, Sessa Marine, San Lorenzo, Hanse, Moody, Bayliner, Meridian, Sealine ve Greenline olmak u¨zere I·talya, Almanya, Slovenya ve Amerika’nın en prestijli markalarının Tu¨rkiye’deki satıs¸ ve satıs¸ sonrası hizmetlerini gerc¸ekles¸tiriyor. 

Hanse 575'in Yüzüncü Gövdesi SatıldıHanse 575'in Yüzüncü Gövdesi Satıldı

 

I·letis¸im ic¸in: Deniz O¨zc¸akır | 543-683-6658 | deniz@triodeniz.com

www.triodeniz.com

 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder